Logo MojaObčina.si

Ajdovščina

DANES
13°C
8°C
JUTRI
10°C
9°C
9000

V treh dneh 24 lisic

Med 30. junijem in 4. julijem  je v Ukrajini potekalo svetovno mladinsko prvenstvo v radijski orientaciji ali po domače Lov na lisico. Pravico nastopa imajo najboljši iz državnih prvenstev do 16. leta starosti. Tekmovanja smo se udeležili tudi štirje Slovenci, mlajša dva iz Domžal ter Jani Bratož in jaz iz radiokluba Ajdovščina. Na treh tekmah je nastopilo 131 tekmovalcev iz 13 držav. Slovenci smo se najbolje odrezali v kategoriji SPRINT. Bili smo edina reprezentanca, ki je imela vse nastopajoče v deseterici najboljsih. Prvenstvo je bila izjemna izkušnja za vse nas. Stkali smo nove prijateljske vezi ter obnovili stare. Naslednje leto pa ste vabljeni, da si tekmovanje ogledate v živo. Svetovno prvenstvo bo potekalo v Ajdovščini od 26. do 30.  junija.

Nik Gregorič

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi