Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 18.11.2018

jasno
Ponoči bo na Primorskem še precej jasno, v notranjosti Slovenije pa se bo postopno pooblačilo. Še bo pihal veter vzhodnih smeri, na Primorskem zmerna do močna burja. Jutranje temperature bodo od -3 do 2, na Primorskem okoli 4 °C.
2°C | 10°C
torek, 19.11.2018
4°C | 8°C
sreda, 20.11.2018
5°C | 7°C
četrtek, 21.11.2018
4°C | 12°C
petek, 22.11.2018
5°C | 13°C
Opozorila
Sobota, 17.11.2018 ob 18h
V nedeljo bodo najmočnejši sunki burje predvsem v Vipavski dolini lahko presegli hitrost 100 km/h.
2°C
10°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Vipavska dolina na sejmu Freizeit v Celovcu


TURIZEM

| |
17.04.2018      11:59
A A

Vipavska dolina na sejmu Freizeit v Celovcu


Med 6. in 8. aprilom 2018 se je v Celovcu odvijal sejem Freizeit, kjer se poleg turističnih destinacij predstavljajo tudi ponudniki z raznoliko ponudbo prostočasnih aktivnosti. Sejem nudi dobro priložnost za manjše ponudnike turističnih storitev, predvsem zaradi svoje bližine.


Deli:

Vipavska dolina je svojo predstavitev v okviru slovenskega razstavnega prostora dobro izkoristila. Na našem razstavnem prostoru so se predstavili Posestvo Ferjančič, Vinska klet Vipava 1894, Vino Marc in Vina Povh. Obiskovalci sejma so bili nad našimi vini izjemno navdušeni, zanimali so se še za tradicionalno kulinariko, za pohodništvo in kolesarjenje, veliko pohval je dobila tudi nova zgibanka za motoriste. Avstrijska Koroška je zaradi bližine Vipavski dolini privlačno tržišče, kjer bomo s promocijo nadaljevali tudi v prihodnje.  

TIC Ajdovščina
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 203
Izšla: 15.11.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.