Logo MojaObčina.si

Ajdovščina

DANES
8°C
-0°C
JUTRI
5°C
-7°C
Deli
8532

Vipavska dolina na sejmu Expomego

Od 16. do 19. februarja 2017 se je na sejemskem razstavišču v Gorici v Italiji odvijal eden najbolj obiskanih sejmov v naši okolici – EXPOmeGO ... sejem brez meja.

Na sejmu se tradicionalno predstavlja veliko število obrtnikov in podjetnikov iz Slovenije, v zadnjih letih tudi turistične destinacije. S posebno postavitvijo se je na sejmu predstavila tudi turistična destinacija Vipavska dolina, kjer so se skozi vse dni sejma zvrstili številni ponudniki iz celotne doline. Obiskovalci sejma so lahko okušali vipavske domače sokove, mesnine, različna vina, domači med ter ostale domače izdelke.

Odziv obiskovalcev, ki so prihajali tako iz slovenske kot italijanske strani, je bil več kot pozitiven. Zadnji konec tedna v februarju pa je promocija Vipavske doline potekala v Munchnu na sejmu F.R.E.E. Munchen.

TIC Ajdovščina in Vipava

Foto: TIC Vipava


 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!