Logo MojaObčina.si

Ajdovščina

DANES
16°C
12°C
JUTRI
16°C
13°C
Deli
7994

Uspešna predstavitev Vipavske doline na sejmu v Ljubljani

Tudi v letošnjem letu se je destinacija Vipavska dolina slovenski javnosti predstavila na osrednjem slovenskem turističnem sejmu Natour Alpe-Adria v Ljubljani. Predstavitev je potekala na dveh lokacijah, letos prvič v 'Zeleni vasi' skupaj z dvanajstimi predstavniki Konzorcija Slovenia Green, in pa (tradicionalno) pod okriljem Turistične zveze Slovenije. Skozi štiri sejemske dni se je predstavilo več kot trideset različnih ponudnikov in devet aktivnih društev, ki so s svojo zanimivo, okusno in inovativno ponudbo pritegnili številne obiskovalce. Zanimanje je vzbudila tudi nagradna igra o poznavanju Vipavske doline in bigbuddy bike, električni poganjalec za odrasle, ki so ga obiskovalci lahko tudi preizkusili.

Na sejmu je bilo razigrano in družabno, z obiskom smo bili zadovoljni.

TIC Ajdovščina

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi