Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 16.10.2018

oblačno
Danes bo pretežno oblačno, nekaj manj oblačnosti bo v severni Sloveniji. Predvsem v južni polovici bodo občasno možne rahle krajevne padavine. Najvišje dnevne temperature bodo od 15 do 18, na Primorskem do 21 °C.
12°C | 22°C
sreda, 15.10.2018
12°C | 21°C
četrtek, 17.10.2018
14°C | 19°C
petek, 18.10.2018
14°C | 24°C
sobota, 19.10.2018
12°C | 24°C
Opozorila
Torek, 16.10.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
22°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Uspešna predstavitev Vipavske doline na sejmu ......


TURIZEM

| |
15.02.2018      9:54
A A

Uspešna predstavitev Vipavske doline na sejmu v LjubljaniDeli:

Tudi v letošnjem letu se je destinacija Vipavska dolina slovenski javnosti predstavila na osrednjem slovenskem turističnem sejmu Natour Alpe-Adria v Ljubljani. Predstavitev je potekala na dveh lokacijah, letos prvič v 'Zeleni vasi' skupaj z dvanajstimi predstavniki Konzorcija Slovenia Green, in pa (tradicionalno) pod okriljem Turistične zveze Slovenije. Skozi štiri sejemske dni se je predstavilo več kot trideset različnih ponudnikov in devet aktivnih društev, ki so s svojo zanimivo, okusno in inovativno ponudbo pritegnili številne obiskovalce. Zanimanje je vzbudila tudi nagradna igra o poznavanju Vipavske doline in bigbuddy bike, električni poganjalec za odrasle, ki so ga obiskovalci lahko tudi preizkusili.

Na sejmu je bilo razigrano in družabno, z obiskom smo bili zadovoljni.

TIC Ajdovščina
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!