Logo MojaObčina.si

Ajdovščina

JUTRI
32°C
19°C
NED.
32°C
18°C
7183

Študijsko leto Mosta 2018/19 se zaključuje

Pred poletnimi dopusti, s prireditvijo zaključujemo študijsko leto društva Most, Univerze za tretje življenjsko obdobje. Prireditev bo 12. junija ob 19. uri, v dvorani društva in jo bodo sooblikovale vse Mostove skupine - z nastopi v živo in s predstavitvijo dejavnosti društva preko projekcije na platnu. 
Nastopili bodo: folklorna skupina, plesna skupina AJDA, kitarska skupina, lutkovna skupina ŽAR, krožek Ustvarjalno pisanje, prvič pa se nam bodo predstavili plesalci v paru in v skupini. Postavljena bo tudi razstava ustvarjalnih delavnic, slikarskih in kamnoseških izdelkov, kjer bo predstavljeno, kaj smo letos ustvarili, naredili in se naučili. Pričakujemo, da bo prireditev širše seznanila in spodbudila sedanje in nove člane društva za vpis v številne aktivnosti v naslednjem študijskem letu. Vpis bo začel prvi teden v septembru.

Silvester

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi