Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 16.11.2018

jasno
Danes bo na Primorskem in v gorah precej jasno, drugod bo zmerno do pretežno oblačno. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem šibka do zmerna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 5 do 10, na Primorskem do 15 °C.
5°C | 13°C
sobota, 15.11.2018
7°C | 16°C
nedelja, 17.11.2018
5°C | 12°C
ponedeljek, 18.11.2018
3°C | 10°C
torek, 19.11.2018
3°C | 7°C
Opozorila
Petek, 16.11.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
13°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Srečanje težjih invalidov Ajdovščina - Vipava...


DOGODKI, DRUŠTVA

| |
12.10.2018      10:53
A A

Srečanje težjih invalidov Ajdovščina - VipavaDeli:

Ponovno je leto naokoli in društvo invalidov Ajdovščina – Vipava že tradicionalno v jesenskem času pripravi svojim težjim invalidom srečanje.

Veseli smo, da smo se 2. oktobra 2018, kljub vsem tegobam in boleznim, v Logu zbrali v tako lepem številu. Pozdravni nagovor predsednice ge. Manice Jerkič se je dotaknil stanja invalidov v Sloveniji. Zahvalila se je vsem poverjenikom in članicam socialne komisije društva, ter vsem svojcem, ki so omogočili, našim članom, da so danes tukaj. Še posebej je izpostavila g. župana OB Ajdovščina, kateri ima zelo velik posluh do invalidov. Kulturni program smo popestrili z nastopom 'gasilke', ki nam je na hudomušen način povedala nekaj življenjskih resnic, ob katerih so se člani veselo nasmejali. Ob dobri hrani in veselem razpoloženju so člani poklepetali med seboj in večer je kar prehitro minil. Vsak udeleženec srečanja je ob slovesu prejel spominsko darilce.

Spoznanje, da so prav taka srečanja zelo potrebna in pomembna za težje invalide, nas žene naprej z željo in upanjem na prihodnje srečanje.
Velika zahvala gre tudi vsem, ki so pomagali pri organizaciji in finančno omogočili ta dogodek.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 203
Izšla: 15.11.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.