Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 27.06.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo precej jasno. Najvišje dnevne temperature bodo od 26 do 31 stopinj C.
17°C | 31°C
sreda, 28.06.2017
19°C | 29°C
četrtek, 29.06.2017
18°C | 25°C
petek, 30.06.2017
17°C | 26°C
Opozorila
Ponedeljek, 26.6.2017 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
31°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Začenja se nova smučarska sezona


ŠPORT

| |
28.11.2012      7:15
A A

Začenja se nova smučarska sezona


Ajdovski smučarji so se v poletnih in jesenskih mesecih temeljito pripravljali na novo smučarsko sezono 2012 / 2013. Kondicijski del priprav so opravili doma, medtem ko so treninge na snegu izvedli na ledeniku Zermatt v Švici in Moeltall v Avstriji.


Suhi treningi mladih ajdovskih smučarjev
Suhi treningi mladih ajdovskih smučarjev
Deli:

Za seboj imajo že več kot 80 dni v telovadnici in fitnesu ter 55 dni  na snegu. Iz tega je razbrati, da so dobro in učinkovito delali. Zato upravičeno pričakujemo tudi temu primerne tekmovalne rezultate. Zaželimo jim samo zdravja in tekmovalno sezono brez poškodb. Če bo temu res tako, se bomo lahko skupaj z njimi veselili tudi uspešnih nastopov na snegu in promocije naše Ajdovščine doma in v svetu. Naši mladinci že nastopajo na FIS tekmah v Skandinaviji in se uvrščajo med prvih deset, kar potrjuje dobro pripravljenost in pomeni spodbuden  začetek nove sezone.

 

Poleg tega smo v letošnji jeseni začeli tudi z vadbo akrobatike za najmlajše, ker ocenjujemo, da zelo pomembno prispeva k orientaciji vsakega posameznika v prostoru in času. Poleg boljše telesne pripravljenosti, kolektivnega duha in tovarištva najmlajši pridobivajo znanja in spretnosti, ki jim bodo lajšala sleherni vsakdan. Upamo tudi, da se bodo posamezniki odločili tudi za resnejše delo na snegu in tako prispevali k popularizaciji smučanja v našem okolju. Ob torkih, četrtkih in petkih popoldan ste tudi vi vabljeni na Police, da se nam pridružite pri delu. 

 

In ker je zima že pred vrati, smučarska oprema pa draga, vas vabimo, da nas obiščete na tradicionalnem smučarskem sejmu rabljene in nove smučarske opreme, ki ga za vas pripravljamo  v prostorih osnovne šole Danila Lokarja v Ajdovščini od petka do nedelje, 7. do  9. decembra.

jb
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 187
Izšla: 26.05.2017
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.