Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 25.06.2017

oblačno
Ponoči se bo postopno jasnilo, zjutraj pa bo na severozahodu in severu spremenljivo oblačno. Tam so možne že manjše padavine. Najnižje jutranje temperature bodo od 15 do 22 stopinj C.
20°C | 32°C
torek, 26.06.2017
17°C | 31°C
sreda, 27.06.2017
17°C | 32°C
četrtek, 28.06.2017
18°C | 31°C
Opozorila
Sobota, 24.6.2017 ob 18h
V večernem času so še možne močnejše nevihte s sunki vetra in nalivi.
20°C
32°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Spoznavni trening nogometa za dekleta ......


ŠPORT

| |
26.06.2013      18:22
A A

Spoznavni trening nogometa za dekleta severnoprimorske regije


Na pobudo Nogometne šole Ajdovščina, v vrstah katere so že trenirala dekleta, in ŽNK Lokavec so se konec maja v Ajdovščini zbrala severnoprimorska dekleta, ki jim nogomet že predstavlja način življenja.


Deli:

V soboto, 25. maja, je na umetni travi ŠC Police v Ajdovščini potekal prvi spoznavni trening nogometa za dekleta iz širše severnoprimorske regije. Namen treninga je bil dekleta seznaniti z morebitnimi novimi soigralkami in jih hkrati vpeljati v proces ustanavljanja nove ženske nogometne ekipe pod okriljem Nogometne šole Ajdovščina.

Treninga se je tako udeležilo 26 deklet iz različnih primorskih krajev (Ajdovščina, Vipava, Lokavec, Šempas, Bovec ...), različnih starosti in nogometnega znanja, vsem pa sta bili skupni predvsem zagnanost za delo in nova pozitivna izkušnja, ki jih bo, upamo, spodbudila tudi k nadaljnjim treningom nogometa. Svoje izkušnje so dekletom predajali trenerji Uroš Pintar, Tomaž Lulik in Luka Kompara, trening pa je spremljal tudi predstavnik MNZ Nova Gorica  Bogdan Komel.

Vsem dekletom se zahvaljujemo za udeležbo in sodelovanje na treningu in jih hkrati vabimo, da se nam pridružijo tudi na prihodnjih srečanjih. Seveda lahko na treninge povabijo tudi svoje prijateljice, sorodnice ali znanke, željne nogometnega znanja in druženja z vrstnicami, ki jim nogomet pomeni več kot le igro.

Luka Kompara
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 187
Izšla: 26.05.2017
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.