Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 20.08.2018

jasno
Ponoči bo povečini jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 12 do 17, ob morju okoli 20°C.
17°C | 34°C
torek, 21.08.2018
17°C | 34°C
sreda, 22.08.2018
18°C | 35°C
četrtek, 23.08.2018
19°C | 35°C
Opozorila
Nedelja, 19.8.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
34°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Ponovno razigrane, vesele, brezskrbne ter ......


ŠPORT

| |
22.08.2017      18:56
A A

Ponovno razigrane, vesele, brezskrbne ter rekordne Športne počitnice 2017


Zavod za šport Ajdovščina drži primat o vrhunski izvedbi ter rekordnemu obisku zelo zahtevnega projekta športnih počitnic ne le na našem območju, ampak kar na celotnem slovenskem prostoru. Tako zahtevnega, obsežnega, pestrega, kvalitetnega, cenovno dostopnega ter množičnega projekta v času poletja ni zaslediti, kar nam daje dodaten zagon, ob pripravi projekta za naslednjo sezono.


Deli:

Vsako leto presenetimo z novostmi, tudi letos nismo razočarali. Dodali smo tri nove kampe in sicer ameriški nogomet, 4-kros kamp ter taborjenje. Poleg novosti, smo seveda izvedli naše tradicionalne kampe: plavalni tečaj, športne počitnice, plavalni kamp, triatlon kamp, lokostrelski kamp, plesni kamp, košarkarksi kamp, rokometni kamp, nogometni kamp ter nogometni kamp za dekleta. V projektu je sodelovalo 50 zunanjih sodelavcev ter 40 prostovoljcev. Poleg občine Ajdovščina, ki podpira projekt, so tu še naši zvesti partnerji: Vzajemna, Sokolska zveza, Fundacija za šport ter Incom, brez katerih si ne predstavjamo izvedbo tako obsežnega in kvalitetnega projekta. V šestih tedenskih terminih se je zvrstilo 900 otrok. Otroci prihajajo tudi iz drugih občin (Nova Gorica, Postojna, Sežana, Ljubljana,...). Številke so osupljive in hkrati nam dajejo potrditev, da delamo v pravo smer. Bistveno je, da so otroci zadovoljni in uživajo ter se z veseljem vračajo k nam.

Zahvala gre tudi našim aktivnim športnim društvom, ki so pripomogli k izvedbi posameznih športnih panog, zahvala gre staršem otrok, ki nam zaupajo in cenijo naše delo. Zahvala gre strokovnemu kadru ter tudi prostovoljcem, ki pripomorejo k pestrosti našega programa.

Se vidimo prihodnje leto!
Zavod za šport Ajdovščina
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 199
Izšla: 29.06.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.