Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 16.10.2018

oblačno
Danes bo pretežno oblačno, nekaj manj oblačnosti bo v severni Sloveniji. Predvsem v južni polovici bodo občasno možne rahle krajevne padavine. Najvišje dnevne temperature bodo od 15 do 18, na Primorskem do 21 °C.
12°C | 22°C
sreda, 17.10.2018
14°C | 21°C
četrtek, 18.10.2018
13°C | 26°C
petek, 19.10.2018
13°C | 25°C
sobota, 20.10.2018
12°C | 25°C
Opozorila
Torek, 16.10.2018 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
22°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Plesna ADC božična produkcija


ŠPORT, DOGODKI

| |
19.12.2016      18:38
A A

Plesna ADC božična produkcija


Preteklo nedeljsko popoldan so plesalci Plesnega centra ADC pripravili pravi plesni spektakel, ovit v božično vzdušje.


Deli:
Vsako leto ob koncu koledarskega leta se odvije plesna produkcija, v kateri plesalci svojim staršem, sorodnikom, prijeteljem in vsem radovednežem prikažejo, kaj počnejo na svojih plesnih vajah oziroma vadbah, ki jih ponuja plesni center. Letos se je produkcija prvič odvila v dveh delih, ker so želeli izboljšati celotni program in zaradi lanskoletnega velikega obiska prireditve. V plesnih točkah smo lahko videli različne generacije plesalcev in celotno paleto plesnih zvrsti; hiphop, jazz, otroške plese, breakdance, electro boogie, hiphop fante, zrele ženske, zumbo, tekmovalne hiphop skupine, soliste in duo točke. Skoraj vse kar ADC ponuja. Niso pa pozabili niti na Božička, ki je otroke razveselil na koncu prireditve.  
Ajdovski plesni center, ki je že dobro poznan, s svojimi plesnimi nastopi popestri različne prireditve in z rezultati konkurira večjim plesnim klubom po Sloveniji. Po novem letu nadaljuje s svojimi vadbami ter se s tekmovalnimi skupinami začne ponovno pripravljati na nova državna in mednarodna tekmovanja. Različnim skupinam se preko leta lahko vedno priključite, za vse informacije o izbrani vadbi se lahko obrnite na njihov aktiven facebook: Plesni center ADC. 
K.B


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!