10°C

Novembrski dosežki

| |
20.11.2017      11:02

V zadnjem mesecu se je govorilo o odličnih športnih dosežkih, med drugim tudi o rokometašicah ŽRK Mlinotest, za katere se je prvi del tekmovalne sezone v nedeljo zaključil.

V začetku meseca se je zgodil obračun na domačih Policah med Mlinotestom in Ljubljano. Ljubljančanke se niso dale in so že na začetku povedle z 1:3 ter vodstvo držale do konca prvega polčasa (13:14). V drugem polčasu so bile mlinarke boljše v obrambi in napadu. Tekma se je končala s končnim rezultatom 26:26 in domačim prinesla 1 točko. Sledila je tekma proti Ž.u.r.d. Koper na Bonifiki. Kljub precej izenačeni igri so uspele mlinarke v drugem
polčasu povest z 10:13. Konec tekme je prinesel veselje za Ajdovke z rezultatom 19:22.
V novembru so iz kluba sporočili še tri odmevne novice. Ana Zrimšek, ki je bila v Ajdovščini na posoji, je s klubom sporazumno prekinila sodelovanje. Tjaša Rudman je ena izmed dvajsetih deklet, ki je prejela vabilo v reprezentanco. Nagrado za dobro igro pa je prejela tudi Nuša Fegic, ki je postala mladinska reprezentantka.
V nedeljo se je s tekmo na Policah zaključil prvi del tekmovalne sezone. Tekma med Mlinotestom in Zagorjem (drugo najboljšo ekipo v Sloveniji) je bila za malo izgubljena. Prvi polčas se je končal z golom Maje Svetik (10:9). Žal so Ajdovke v drugem polčasu popustile in s končnim rezultatom 17:19 za las izgubile zmago.
Ob koncu prvega dela sezone so Mlinarke z desetimi točkami na petem mestu.