Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 19.10.2018

jasno
Popoldne bo na Primorskem pretežno jasno, pihala bo šibka burja. Drugod bo delno jasno z zmerno oblačnostjo, predvsem v severni Sloveniji občasno pretežno oblačno. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 21, na Primorskem do 24 °C.
12°C | 24°C
sobota, 20.10.2018
9°C | 24°C
nedelja, 21.10.2018
10°C | 19°C
ponedeljek, 22.10.2018
5°C | 20°C
torek, 23.10.2018
6°C | 19°C
Opozorila
Petek, 19.10.2018 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
24°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Balinarski turnir Specialne olimpijade v ......


ŠPORT, SOSED SOSEDU, PROSTOVOLJSTVO

| |
08.06.2017      13:15
A A

Balinarski turnir Specialne olimpijade v Ajdovščini


V organizaciji Varstveno delovnega centra Ajdovščina je zadnji dan maja na baliniščih v Palah in na Planini potekal balinarski turnir Specialne olimpijade Slovenije za leto 2017. Udeležilo se ga je kar 17 ekip iz vse Slovenije s 150 tekmovalci in njihovimi spremljevalci.


Deli:

Otvoritvena slovesnost s predstavitvijo tekmovalcev, nagovori in zanimivimi nastopi je potekala v Športnem parku Pale, na igrišču pred balinarsko dvorano. Športnike je pozdravil in jih spodbudil tudi podžupan Občine Ajdovščina Mitja Tripković. V Palah je potekalo ekipno tekmovanje, bližanje pa v balinarski dvorani na Planini. Pri sami izpeljavi turnirja sta s prostovoljci pomagala tudi oba kluba domačina – balinarji Društva upokojencev Ajdovščina in BK Planina Petrič, vsi skupaj pa so se trudili športnikom s posebnimi potrebami omogočiti lepo športno-družabno doživetje.

Po koncu tekmovanja so najboljši dobili medalje, ostali pa priznanja za svoj dosežek. Medalje in priznanja je tekmovalcem podelil legenda nogometaš Adrian Fegic. Veselju ob podelitvah kar ni bilo videti konca in očitno bo kar držalo, da so na koncu takega tekmovanja zmagovalci prav vsi.

rl
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!