Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.04.2018

jasno
Ponoči bo jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 4 do 10 °C.
10°C | 27°C
nedelja, 22.04.2018
10°C | 23°C
ponedeljek, 23.04.2018
9°C | 23°C
torek, 24.04.2018
11°C | 25°C
Opozorila
Petek, 20.4.2018 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
27°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Aktivno tudi v decembru


ŠPORT

| |
20.12.2016      11:29
A A

Aktivno tudi v decembru


V nedeljo, 11. decembra, se je v Novi Gorici odigral že tradicionalni 20. Sončkov dan – mednarodni festival košarke. In tudi letos je bil naš klub del tega dogajanja.


Deli:

V soboto smo namreč v dvorani OŠ Šturje gostili ekipe nadobudnih mladih košarkarjev iz držav bivše Jugoslavije (Srbije, Makedonije, Bosne in Hercegovina ter Hrvaške). Nekateri so že stari znanci in se vedno radi vrnejo v Ajdovščino, kjer je sobota praznik otrok in košarke. Preko celega dne so se igrale tekme, a tokrat rezultati niso bili pomembni. V ospredju je bilo druženje in dobra volja. Za odličen zaključek dneva pa so poskrbeli igralci naše članske ekipe, ki so zvečer pred polnimi tribunami premagali ekipo Pivke Perutninarstvo. Zadnjo zmago v tem letu pa so člani dosegli na tekmi sredi prejšnjega tedna proti ekipi iz Nove Gorice, na kateri je »mladinec« Aco nasul kar 9 trojk (4 v eni minuti!) in tako izenačil klubski rekord. To potrjuje, da mladi igralci izkoriščajo ponujene prilike in se dokazujejo tudi v članski ekipi. Kar pomeni, da se z mladimi dela. S tistimi v košarkarskem vrtcu, košarkarskih šolah in vseh kategorijah v klubu. Da mladina, željna košarke, je in to nas veseli. Uresničujemo že pred leti zastavljeni cilj, da »delamo« domače igralce. Fantje so namreč aktivni v vseh kategorijah. Pridno trenirajo in uspešno (pa tudi malo manj) bijejo bitke s svojimi nasprotniki na igrišču. Naj tako in še boljše nadaljujejo tudi v novem letu. Igralcem in trenerjem želimo leto brez poškodb in obilo športne sreče, vsem skupaj pa – srečno, zdravo in zmag polno leto 2017!

 

KK Ajdovščina
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 196
Izšla: 30.03.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.