Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 18.11.2018

jasno
Danes bo v zahodni Sloveniji delno jasno, drugod pretežno oblačno. Predvsem na Kočevskem bo občasno naletaval sneg. Pihal bo vzhodni veter, na Primorskem zmerna do močna burja, ki bo čez dan nekoliko oslabela. Najvišje dnevne temperature bodo od 1 do 5, na Goriškem in ob morju do 10 °C.
2°C | 10°C
ponedeljek, 19.11.2018
4°C | 8°C
torek, 20.11.2018
5°C | 7°C
sreda, 21.11.2018
1°C | 13°C
četrtek, 22.11.2018
3°C | 12°C
Opozorila
Nedelja, 18.11.2018 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
10°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Aktivno tudi v decembru


ŠPORT

| |
20.12.2016      11:29
A A

Aktivno tudi v decembru


V nedeljo, 11. decembra, se je v Novi Gorici odigral že tradicionalni 20. Sončkov dan – mednarodni festival košarke. In tudi letos je bil naš klub del tega dogajanja.


Deli:

V soboto smo namreč v dvorani OŠ Šturje gostili ekipe nadobudnih mladih košarkarjev iz držav bivše Jugoslavije (Srbije, Makedonije, Bosne in Hercegovina ter Hrvaške). Nekateri so že stari znanci in se vedno radi vrnejo v Ajdovščino, kjer je sobota praznik otrok in košarke. Preko celega dne so se igrale tekme, a tokrat rezultati niso bili pomembni. V ospredju je bilo druženje in dobra volja. Za odličen zaključek dneva pa so poskrbeli igralci naše članske ekipe, ki so zvečer pred polnimi tribunami premagali ekipo Pivke Perutninarstvo. Zadnjo zmago v tem letu pa so člani dosegli na tekmi sredi prejšnjega tedna proti ekipi iz Nove Gorice, na kateri je »mladinec« Aco nasul kar 9 trojk (4 v eni minuti!) in tako izenačil klubski rekord. To potrjuje, da mladi igralci izkoriščajo ponujene prilike in se dokazujejo tudi v članski ekipi. Kar pomeni, da se z mladimi dela. S tistimi v košarkarskem vrtcu, košarkarskih šolah in vseh kategorijah v klubu. Da mladina, željna košarke, je in to nas veseli. Uresničujemo že pred leti zastavljeni cilj, da »delamo« domače igralce. Fantje so namreč aktivni v vseh kategorijah. Pridno trenirajo in uspešno (pa tudi malo manj) bijejo bitke s svojimi nasprotniki na igrišču. Naj tako in še boljše nadaljujejo tudi v novem letu. Igralcem in trenerjem želimo leto brez poškodb in obilo športne sreče, vsem skupaj pa – srečno, zdravo in zmag polno leto 2017!

 

KK Ajdovščina
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 203
Izšla: 15.11.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.