Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.07.2018

delno oblačno
Zvečer in ponoči bo pretežno jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 12 do 17, ob morju okoli 20 °C.
16°C | 33°C
sobota, 21.07.2018
19°C | 31°C
nedelja, 22.07.2018
17°C | 31°C
ponedeljek, 23.07.2018
18°C | 32°C
Opozorila
Četrtek, 19.7.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
33°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Ajdovske nogometašice pete v državi


ŠPORT

| |
26.06.2017      20:36
A A

Ajdovske nogometašice pete v državi


V nedeljo, 4. junija, so črto pod letošnjo tekmovalno sezono med zadnjimi potegnile tudi nogometašice do 15 let. Na vrhunsko pripravljeni zelenici ajdovskega nogometnega stadiona se nam je predstavilo 8 najboljših ekip v državi.


Deli:

Dekleta so se v dveh ločenih skupinah glede na uvrstitev po rednem delu sezone pomerila za razvrstitev od 1. do 4. in od 5. do 8. mesta. Tako so se v bitki za končno peto mesto znašle ekipe domačega Primorja, Radomelj, Bilj in Fužinarja, medtem ko so se za najvišjo stopničko potegovale ekipe Pomurja, Krima, Velesovega in Maribora. 

Končnega petega mesta so se po napetih tekmah in kar dveh izvajanjih strelov s sedmih metrov razveselile ajdovske Hčere burje, medtem ko so v velikem finalu nogometašice Pomurja iz Beltincev tesno premagale mariborske vijolice. Čestitke vsem ekipam za njihove predstave na zaključnem turnirju, Pomurkam pa za njihov nov naslov v kategoriji DU15.

K lepemu dogodku pa so že pred tekmami DU 15 doprinesle tudi naše razigrane najmlajše, deklice do 11 let. Poleg dveh ekip domačega Primorja še Krim, Radomlje, Trebnje, Obala, Ledine in Pomurje. Kako je bilo na teh tekmah, na katerih še ne beležimo rezultatov, lepo povzema misel enega od naključnih obiskovalcev: »Ma kako dobro že igrajo te ta male.«

Vse »ta male« pa tudi malo starejše deklice do 15 let, ki vas mika obuti kopačke, vabimo k vpisu v drugi termin dekliškega nogometnega kampa, od 17. do 21. julija (prvi termin poteka ravno v teh dneh). Prijavite se lahko pri organizatorju, Zavodu za šport Ajdovščina. Prav tako lepo vabljene, da se pridružite treningom dekliških selekcij v ND Primorje. 

 

Luka Kompara

 

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 199
Izšla: 29.06.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.