Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.10.2017

oblačno
Ponoči in v jutranjih urah se bo postopno povsod pooblačilo. Zjutraj bodo na zahodu že možne rahle padavine, drugod bo še suho. Najnižje jutranje temperature bodo od 6 do 11, na obali do 15 stopinj C.
12°C | 17°C
ponedeljek, 23.10.2017
7°C | 18°C
torek, 24.10.2017
4°C | 20°C
sreda, 25.10.2017
4°C | 18°C
četrtek, 26.10.2017
6°C | 20°C
Opozorila
Sobota, 21.10.2017 ob 16h
V nedeljo popoldne bo na Primorskem zapihala zmerna do močna burja, ki bo do ponedeljka zjutraj oslabela. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h.
12°C
17°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

11. teniški turnir v Palah


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
26.06.2013      16:53
A A

11. teniški turnir v Palah


Na teniških igriščih v Palah se je v soboto, 15. junija, odvijal teniški turnir za posameznike in posameznice. Tradicionalno odprto prvenstvo Ajdovščine, že 11. po vrsti, je privabilo kar 30 igralk in igralcev iz Kopra, Tolmina, Divače, Sežane, Ljubljane, Kanala, Nove Gorice in seveda iz Vipave ter Ajdovščine.


Deli:
Že jutranji dvoboji so pokazali, da bo to najbolj kakovosten turnir doslej. Vročina je dobesedno 'žgala' tekmovalce, a to nikakor ni vplivalo na borbenost in željo po zmagi. V moški konkurenci ni bilo večjih presenečenj, res pa je da so morali favoriti prikazati svoje najboljše igre, če so se želeli uvrstiti v naslednji krog, saj lahkih nasprotnikov ni bilo. Manjše razočaranje je sicer bilo na strani organizatorja, saj se noben domač igralec ni uvrstil v polfinale. Žal!

V polfinalu smo videli dva izredno kakovostna dvoboja, v prvem je Ljubljančan Miha Ogrič premagal Kraševca Nejca Kaplja. V drugem dvoboju pa je Zorko Zlatoper iz Tolmina moral priznati, da je Miha Blaškovič iz Kanala pač ta dan boljši. V finalu vrhunski tenis! Miha & Miha sta prikazala fantastičen tenis in številni gledalci na tribuni so bili navdušeni. Na koncu je bil boljši Blaškovič.

V tolažilni skupini, ki je bila ajdovsko obarvana, je zmagal Boštjan Drofenik, drugi je bil Sebastjan Črnigoj, tretji pa Slavko Uršič.

Čast Teniškega kluba Ajdovščina pa je rešila Alenka Abramič! V polfinalu je suvereno premagala Urško Bremec, v finalu pa še izkušeno Kraševko Karmen Štolfa. Bravo Alenka!

Konec dvobojev pa je bil šele začetek druženja, saj smo še dolgo uživali v dobri klapi in specialitetah z žara, ki jih je vrhunsko pripravil Franci Miljevec.

Vidimo se naslednje leto!

M. Ž.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 190
Izšla: 29.09.2017
Poglej Pdf
Prelistaj E-izdajo
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
22.10.2017
Danes ni dogodkov.
24.10.2017 | Tečaji in delavnice
NE POSTANI SUŽENJ SVOJE MOBILNE NAPRAVE
24.10.2017 | Tečaji in delavnice
KLUB ZA STARŠE OTROK PRVE TRIADE

Bodite prvi pri oddaji mnenja.