Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 21.11.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo zmerno, ponekod tudi pretežno oblačno. Zapihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 6 do 13 °C.
6°C | 14°C
sreda, 22.11.2017
6°C | 14°C
četrtek, 23.11.2017
6°C | 13°C
petek, 24.11.2017
6°C | 15°C
sobota, 25.11.2017
8°C | 14°C
Opozorila
Torek, 21.11.2017 ob 12h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
14°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Zdravstveno letovanje otrok na Debelem rtiču


SOSED SOSEDU, DRUŠTVA

| |
26.06.2014      17:38
A A

Zdravstveno letovanje otrok na Debelem rtiču


V Rdečem križu Ajdovščina vas vabimo, da se nam pridružite na zdravstvenem letovanju otrok in šolarjev na Debelem rtiču od 21. do 28. julija 2014. Mladinsko zdravilišče in letovišče RKS Debeli rtič je edino obmorsko zdravilišče za otroke v Sloveniji. Dokazani so številni pozitivni učinki elementov iz morskih rastlin in morskega blata na kožo ter zdravilni učinki morske klime.


Deli:

Otroci bodo nastanjeni v mladinskem domu, imeli bodo zagotovljen polni penzion z dvema malicama in napitki med obroki, 24 urno spremstvo vzgojitelja in 24 urno zdravstveno pomoč. Skrbniki jim bodo pripravili bogat animacijski in zabavni program. Otroci se bodo lahko kopali v morju in notranjem bazenu hotela Arija ali Bor ali v zunanjem bazenu z morsko vodo. Poleg plavanja jim bodo na voljo različne druge športne aktivnosti, ki se bodo odvijale na športnih površinah in igriščih (novem nogometnem igrišču, odbojkarskem in košarkarskem igrišču, trim stezi itd.), ter ustvarjalne delavnice, zabavni večeri ali izleti v bližnjo in daljno okolico. Za otroke bo organiziran avtobusni prevoz do in iz Debelega rtiča, prav tako bodo imeli urejeno nezgodno zavarovanje.

Cena letovanja znaša 80 oz. 90 evrov, odvisno od socialnih razmer v družini. Potrdilo starši pridobite pri otrokovem zdravniku. Letovanje subvencioniramo Zavod za zdravstveno zavarovanje Slovenije, Občini Ajdovščina oz. Vipava in OZRK Ajdovščina. Za kakršna koli vprašanja smo vam vedno na voljo na telefonski številki 05 366 4930 ali 051 430 722 oziroma nam lahko pišete na ajdovscina.ozrk@ozrks.si. Lepo vabljeni!

Irena Žgavc
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 191
Izšla: 27.10.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.