Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 17.01.2018

pretežno oblačno
Danes bo pretežno oblačno, popoldne pa se bo oblačnost na severozahodu zmanjšala. Pojavljale se bodo krajevne plohe in posamezne nevihte. Ponekod bo pihal severozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 2 do 9, na Primorskem in na vzhodu do 11 °C.
4°C | 8°C
četrtek, 18.01.2018
-6°C | 9°C
petek, 19.01.2018
2°C | 10°C
sobota, 20.01.2018
0°C | 8°C
nedelja, 21.01.2018
2°C | 9°C
Opozorila
Sreda, 17.1.2018 ob 10h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
8°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Vabimo vas na STOJNICO ZNANJA Ljudske ......


ŠOLSTVO

| |
22.09.2014      14:55
A A

Vabimo vas na STOJNICO ZNANJA Ljudske univerze Ajdovščina


V sredo, 24. septembra 2014 od 10.00 do 14.00, bomo organizatorke izobraževanja odraslih na stojnicah znanja pred stavbo Mestne občine Nova Gorica predstavile ponudbo naše organizacije. Sodelovale bodo tudi druge organizacije iz širšega območja, ki vam bodo nudile različne informacije.


Deli:
Čeprav v Ajdovščini uradno nimamo svetovalnega središča, se tudi občani Ajdovščine, Vipave in širše vedno bolj srečujejo z vprašanji - v katero izobraževanje se vključiti, zakaj se vključiti, kdo jim bo pomagal … V današnjih časih vsi potrebujemo prave informacije in dobre nasvete, zato organizatorji izobraževanja vsako leto opravimo veliko svetovalnega dela. Različne skupine ljudi skušamo spodbuditi k izobraževanju, saj jim znanje nudi večje priložnosti v življenju in posamezniki tako laže rešijo številne težave.

Zato vas vabimo na tokrat že desete Dneve slovenskih svetovalnih središč 2014. Letošnji dnevi bodo potekali od 24. do 26. septembra. Na različnih dogodkih po Sloveniji bodo svetovalna središča promovirala formalne in neformalne programe izobraževanja odraslih v lokalnih okoljih, s poudarkom na aktualnih vsebinah in brezplačnih možnostih. Hkrati bodo lahko obiskovalci dogodkov spoznali možnosti svetovanja, ki jih ponujajo svetovalna središča ter njihovi partnerji. Tudi letos je izšel skupni časopis svetovalnih središč – Info ISIO 2014 - 2015, v katerem so predstavljene različne možnosti izobraževanja in učenja odraslih, možnosti sofinanciranja izobraževanja in zgodbi dveh udeleženk izobraževanja, ki na kratko predstavita svojo uspešno izobraževalno pot.

Lepo povabljeni, da nas v sredo, 24. septembra, obiščete v Novi Gorici, na stojnici Ljudske univerze Ajdovščina. S seboj pripeljite otroke, mladino, odrasle in starejše … za vsakega se bo kaj našlo. Lani je bil obisk zelo velik, zato je bilo toliko več možnosti za izmenjavo informacij tudi med samimi obiskovalci stojnic.

Več o svetovalnih središčih in dogodkih najdete na http://isio.acs.si/dogodki/?id=307

Helena Furlan
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!