Logo MojaObčina.si

Ajdovščina

JUTRI
6°C
-2°C
TOR.
6°C
-1°C
Deli
7302

Se veselili in ustvarjali spomladansko cvetje

V dvorani KS Selo sta se v organizaciji Medobčinskega društva prijateljev mladine Ajdovščina 28. in 29. aprila 2017 odvijali ustvarjalni in sproščujoči delavnici.

Med letošnjimi prvomajskimi počitnicami so otroci veselo ustvarjali cvetje. Z otroško radovednostjo in pozitivnim gledanjem, da jim umetnine čim bolj uspejo, so izdelovali igrive pomladne voščilnice oziroma čestitke. Ko so imeli odmor, so se otroci igrali družabne in druge igre. Med obema delavnicama se je lepa skupina otrok imela super, sploh pa, ko so si otroci našli igro tudi v petju. Nekaj preprostega, a v celovitem ospredju je to lepa veličina.

 

Katja Krkoč,

MDPM Ajdovščina

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij