Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 22.11.2017

oblačno
Ponoči bo pretežno oblačno, proti jutru pa se bo na severu in vzhodu delno razjasnilo. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, v zatišnih legah severne Slovenije od -3 do 0.
5°C | 13°C
četrtek, 23.11.2017
5°C | 13°C
petek, 24.11.2017
6°C | 15°C
sobota, 25.11.2017
7°C | 14°C
nedelja, 26.11.2017
8°C | 9°C
Opozorila
Sreda, 22.11.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
13°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Prenova vrtca na Colu


OBČINSKE, VRTEC

| |
27.01.2016      8:56
A A

Prenova vrtca na Colu


Na Colu deluje en oddelek vrtca za otroke v starosti od treh do šestih let. Vendar se zanimanje staršev za vključitev v vrtec veča, zato se je občina Ajdovščina odločila za ureditev dveh oddelkov otroškega vrtca.


Deli:

Obstoječi prostori v stavbi nekdanjega Zadružnega doma na Colu tudi sicer niso najbolj ustrezni, instalacije so dotrajane, ogrevajo se z električno pečjo, premalo je igralnih površin … Naložba predvideva ureditev enega oddelka vrtca v pritličju za prvo starostno obdobje (igralnico, sanitarije za otroke, garderobo in razdelilno kuhinjo) ter enega oddelka vrtca v nadstropju za drugo starostno obdobje z igralnico, sanitarijami za otroke in osebje, pralnico, kotičkom za starše in dodatnim prostorom za igro. V mansardo bodo vgradili naprave za prezračevanje, iz pritličja bo dostop na pokrito teraso, zunanjemu igrišču bodo dodali še shrambo za rekvizite. Skupna površina prostorov vrtca po prenovi in dozidavi bo znašala 257 m2. Naložba je ocenjena na 300 tisoč evrov. V celoti bo financirana iz občinskega proračuna.

ep
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 191
Izšla: 27.10.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.