Logo MojaObčina.si
DANES
25°C
12°C
JUTRI
27°C
16°C
Oceni objavo

Damjani v slovo

S težkim srcem vam sporočamo žalostno novico, da nas je zapustila naša draga članica Damjana Rovtar iz Ajdovščine. Bila je cenjena članica našega Društva invalidov Ajdovščina – Vipava, dragocen del ekipe poverjenikov in športnikov, ki je s svojim delom in prispevkom pustila neizbrisen pečat v naših srcih.

S svojim značajem in predanostjo je Damjana vedno izkazovala svojo ljubezen do obiskov članov - invalidov na njihovem domu in s tem društvu prispevala k njenemu napredku. Njena pristnost bo močno pogrešana, a spomini na njene nesebične geste bodo za vedno zapisani v naših srcih.

Ob žalostni izgubi izražamo iskreno sožalje njeni družini in ožjemu sorodstvu.

Naj počiva v miru!

Manica Jerkič, predsednica Društva invalidov Ajdovščina - Vipava

Oglejte si tudi