Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 25.02.2017

pretežno jasno
Popoldne bo sončno z nekaj plitve kopaste oblačnosti. Na Primorskem bo jasno, pihala bo večinoma zmerna burja, ki bo počasi slabela. Najvišje dnevne temperature bodo od 6 do 10, na Primorskem do 13 stopinj C.
-2°C | 11°C
nedelja, 26.02.2017
-3°C | 13°C
ponedeljek, 27.02.2017
-3°C | 14°C
torek, 28.02.2017
4°C | 13°C
sreda, 01.03.2017
2°C | 12°C
Opozorila
Sobota, 25.2.2017 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
-2°C
11°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

Društvo Vodna agencija, projekt energoGo


GOSPODARSTVO

| |
16.04.2014      7:08
A A

Društvo Vodna agencija, projekt energoGo


Brezplačno tudi do finančnega svetovanja


Deli:

»Ne drži, da zdaj ni čas za naložbe,« je na nedavni novinarski konferenci ob predstavitvi projekta EnergoGO v Žalcu poudarila Andreja Turnšek, finančna svetovalka projekta EnergoGO. »Energijo mečemo skozi okno, na drugi strani pa so zneski na položnicah vse višji. Pri ureditvi bivalnega okolja moramo biti čim bolj racionalni,« je opozorila. Občani SSD bodo dobili brezplačen nasvet, kako potrebne naložbe plačati in katera stroškovna varianta je zanje najbolj ugodna. Skupaj s finančno svetovalko projekta bodo prevetrili svoje finančne zmožnosti, ta pa jim bo, če bo potrebno, pomagala celo do ugodnega posojila na banki.

 

EnergoGo svetuje:

 

REVOLUCIONARNI SISTEM IZSUŠEVANJA STAVB

 

Večkrat nagrajani sistem ECOpulse, ki ga je razvilo URSA, podjetje za elektroniko, d. o. o., iz Žalca, uporablja revolucionarno tehnologijo pulzno resonančne elektroosmoze, ki je bazirana na dobro uveljavljenih znanstvenih teorijah. Naprava sama poišče resonančno frekvenco izsuševanega medija in s tem vpliva na kapilarno vlago tako, da ji obrne kapilarni tok. Zaradi tega voda v kapilarah spremeni smer in se začne pomikati nazaj v zemljo. Z napravo postanejo stavbe energetsko bolj učinkovite, saj prihranimo pri strošku ogrevanja in hlajenja do 65 % energije (v kubičnem metru betona je lahko do 450 l vode, z manjšo količino vode v stenah se toplotna izolativnost poveča). Sistem ponuja ekonomično in stalno rešitev odpravljanja kapilarne vlage, popolnoma brez kemikalij in strupenih materialov, ki nam že tako preveč zastrupljajo okolje. Sistem je uporaben praktično povsod, kjer se pojavlja problem kapilarne vlage. Uporaba je možna tako pri manjših enotah za domačo uporabo kot pri večjih in močnejših industrijskih sistemih. Ker sistem za delovanje porablja le nekaj vatov na 100 m², ga je smiselno uporabiti tudi tam, kjer nimamo dostopa do električnega omrežja, saj ga lahko poganja že manjša sončna celica ali akumulator.




0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vransko!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Občinski informator Vransko
Številka: 130
Izšla: 31.01.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Februar 25 26 27 28 1 2 3 4 5 6
25.02.2017 | Družabni dogodki
VRANSKI PUSTNI KARNEVAL
25.02.2017 | Družabni dogodki
VRANSKI PUSTNI KARNEVAL
04.03.201 | Ostalo
Tehnični pregledi traktorjev na Vranskem

Bodite prvi pri oddaji mnenja.