Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 05.10.2015

pretežno jasno
Ponoči bo sprva oblačno z občasnimi padavinami, deloma plohami, na Primorskem bo tudi kakšna nevihta. Prehodno bo nekaj dežja tudi v vzhodnih krajih. V drugem delu noči bo dež ponehal in postopno se bo jasnilo.
9°C | 22°C
torek, 06.10.2015
10°C | 17°C
sreda, 07.10.2015
13°C | 14°C
četrtek, 08.10.2015
12°C | 15°C
petek, 09.10.2015
12°C | 16°C
Opozorila
Nedelja, 4.10.2015 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
9°C
22°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Prostovoljstvo

Dobrodelno društvo Sladki nasmehi


PROSTOVOLJSTVO

| |
23.05.2012      17:52
A A

Dobrodelno društvo Sladki nasmehi


pričarajmo sladke nasmehe otrokom v težkih trenutkih


Nasmeh
Nasmeh
Deli:

Otrokom v stiski ob njihovih rojstnih dnevih in drugih posebnih priložnostih rišemo sladke nasmehe z unikatnimi, po njihovih željah narejenimi in oblikovanimi tortami.

 

Ideja Sladkih nasmehov se je rodila spontano in skozi življenje, ko je prijateljici hudo zbolela hčerka in smo se ob njeni stiski počutile nemočne. Želele smo ji povedati, da ji tudi v najhujšem stojimo ob strani, da jo imamo rade

in da je življenje vendarle lahko tudi lepo. Pa smo njeni punčki spekle torto s pikapolonicami za srečo in zdravje. Dekličina radost nam je dala krila in začele smo čarati sladke nasmehe.

 

Društvo Sladki nasmehi deluje že leto dni, v tem času pa nam je z dobrodelno peko tort uspelo narisati nešteto nasmehov na obraze otrok. Vodi nas srčno poslanstvo, da otrokom v težkih trenutkih pričaramo sladek nasmeh. Bolnim, revnim in otrokom s posebnimi potrebami želimo za njihove rojstne in druge posebne dni podariti torte in jim tako vsaj za hipec odčarati bolečine.

 

Društvo ob pomoči dobrih ljudi zdaj deluje širom Slovenije in povezuje mrežo skoraj 50 tortopekov, ki pripravljajo čudovite torte za najmlajše. S pomočjo nesebičnih prostovoljcev poskrbimo tudi za logistiko, da torte varno prispejo do svojih obdarjencev. Da pa bi resnično lahko dosegli in razveselili čim več otrok v stiski, se povezujemo tudi z drugimi dobrodelnimi organizacijami in centri za socialno delo.

 

Kot prostovoljno društvo se financiramo iz zasebnih virov, delno iz donacij in članarin, zato poskušamo najti najrazličnejše možnosti za zbiranje denarja, saj z vsakimi zbranimi 15 evri lahko podarimo še eno torto več. Na pomoč nam priskočijo tudi slovenski ustvarjalci, ki nam ponudijo svoje izdelke za dobrodelno dražbo na internetu.

 

VABIMO VSE, KI RADI IN LEPO PEČETE SLADKE DOBROTE,

DA SE NAM PRIDRUŽITE,

IN PA VSE, KI BI RADI POMAGALI S KAKRŠNIM KOLI PRISPEVKOM,

DA PRIČARAMO ŠE VEČ SLADKIH NASMEHOV!

 

Kontakt: info@sladkinasmehi.si

 

Če morda med bralci kdo pozna otroka ali družino, ki se je znašla v stiski in bi bila vesela sladkega nasmeha, se lahko obrne na nas preko e-pošte info@sladkinasmehi.si, več o nas pa lahko preberete še na spletni strani www.sladkinasmehi.si ali na Facebooku.

 

 

Za Sladke nasmehe:

Lucija Šolinc-Ovtar,

članica

5 (3 glasovi)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vojnik!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Občinsko glasilo Vojnik
Številka: 107
Izšla: 25.09.2015
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
05.10.2015 | Ostalo
MIHOVE RAZGLEDNICE
06.10.2015 | Šole in vrtci
Kreativna delavnica za malčke palčke
08.10.2015 | Tečaji in delavnice
Kruhove skodelice
08.10.2015 | Tečaji in delavnice
Delovnopravni in davčni vidik prikritega delovnega razmerja in ekonomsko odvisnih oseb
08.10.2015 | Šole in vrtci
Pravljična urica
11.09.2015 | Ostalo
5. FESTIVAL MODRE FRANKINJE
13.10.2015 | Šole in vrtci
Kreativna delavnica za malčke palčke
04.10.201 | Ostalo
Merjenje vrednosti skupega holesterola, sladkorja in tlaka
04.10.2015 | Kultura
Pohod po Tončkovi poti
05.10.2015 | Ostalo
MIHOVE RAZGLEDNICE
06.10.2015 | Šole in vrtci
Kreativna delavnica za malčke palčke
07.10.2015 | Tečaji in delavnice
Računalniške delavnice za odrasle
Zadnji video posnetki Preglej vse

Bodite prvi pri oddaji mnenja.