Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.01.2017

jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, burja bo počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-9°C | 0°C
sobota, 19.01.2017
-8°C | -1°C
nedelja, 21.01.2017
-9°C | -2°C
ponedeljek, 22.01.2017
-10°C | -3°C
torek, 23.01.2017
-10°C | -2°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 9h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-9°C
0°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

NK Farmtechu druga točka v tej sezoni


ŠPORT

| |
12.09.2016      10:38
A A

NK Farmtechu druga točka v tej sezoniDeli:
V 6. krogu tekmovanja v 2. slovenski nogometni ligi so se nogometaši Farmtech Veržej odpravili na gostovanje v Goriška Brda, točneje v Vipolže k tamkajšnjemu drugoligašu Brda, ki je v petih dosedanjih tekmah v tej sezoni osvojil dve točki, torej točko več od Veržejcev. Zaradi slabih rezultatov domačinov je na Briško klop sedel nov trener domačinov, nekdanji slovenski reprezentat Anton "Tonči" Žlogar, kar bi naj pomenilo dodatno motivacijo za domače nogometaše. Tekma se je v 90. minutah končala brez zadetkov. Domači nogometaši so skozi celoten prvi polčas sicer nadzorovali potek srečanja, a so naši nogometaši odbili vse napade domačih. V prvem polčasu so gledalci gledali bolj kot ne zaspano nezanimivo nogometno predstavo. Podobno je bilo tudi v nadaljevanju, domači so pretili, a je najlepšo priložnost srečanja preko Polajžerja zapravil Veržej, ki je zadnje pol ure igral z desetimi možmi, saj je sodnik iizključil zadnjega moža obrambe Veržeja, ko je ta prekinil nevaren napad Brd. Domači so po rdečem kartonu gostov še bolj pritisnili, pretili so predvsem iz prekinitev, a je mreža vratarja Andrejča ostala nedotaknjena. Naši nogometaši so do gola skušali priti s hitrimi protinapadi, a je tudi domači vratar Mavrič svoja vrata pustil zaklenjena. Srečanje v Vipolžah se je končalo z delitvijo točk. To  je za nogometaše Farmtecha iz Veržeja drugi remi sezone, ki sicer ohranja naše nogometaše na zadnjem mestu, a v dosegljivem zaostanku zgolj 1 točke do 8. mesta. 

V naslednjem krogu v Veržej prihaja ekipa Zarice. 

Besedilo povzetu po spletnem portalu www.snportal.si


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI OBČINA VERŽEJ? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


OBČINA VERŽEJ
OBČINA VERŽEJ
ULICA BRATSTVA IN ENOTNOSTI 8
Tel:02 584 44 80
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
20.01.2017
Danes ni dogodkov.
28.01.2017 | Ostalo
Občni zbor PGD Veržej
28.01.2017 | Ostalo
Občni zbor PGD Veržej

Bodite prvi pri oddaji mnenja.