20°C

KMN Sevnica U21: zmagovalna predstava v domači dvorani

V nedeljo 20. oktobra se je ob 14:30 uri v sevniški dvorani igralo 2. kolo Državnega mladinskega prvenstva. Ekipa RE/MAX Brezje Maribor je prišla na tekmo v zelo okrnjeni zasedbi, saj jih je kar nekaj ostalo doma zaradi bolezni. Aktualni državni prvaki so to pridoma izkoristili in si priigrali nov paket točk.
KMN SEVNICA : RE/MAX Brezje Maribor 5:2 (3:1)

Domačini so pričeli s svojo značilno agresivno igro z visokim pokrivanjem nasprotnika, v napadu pa niso hiteli in počasi pletli mrežo okoli mariborskega gola. Prvi se je med strelce vpisal Martić, sledil mu je Tomažič z dvema zadetkoma, za goste pa je v zadnji minuti zadel Sinanović.

Tudi v drugem polčasu so Posavci prevladovali na terenu. Do naslenjega zadetka je bilo potrebno počakati do 29. minute, ko se je zadetka veselil Račič. Minuto zatem je prišlo do nesporazuma med domačim vratarjem in Škoričem, ki je nehote poslal žogo v svoja vrata. S svojim drugim golom na tekmi je Martić postavil končni izid tekme.