UČENCI OŠ MILANA MAJCNA ŠENTJANŽ PONOVNO OBČINSKI PRVAKI

V sredo, 21. 5. 2014, je v Sevnici potekalo 46. občinsko kvalifikacijsko tekmovanje

»KAJ VEŠ O PROMETU«. Udeležili so se ga tudi učenci OŠ Milana Majcna Šentjanž. Tekmovanje je bilo sestavljeno iz preverjanja teoretičnega znanja prometnih predpisov, spretnostne vožnje na poligonu ter praktične vožnje v prometu. Našo šolo so zelo uspešno zastopali naslednji učenci: Vid Žganjar, Nina Rman, Matic Prijatelj, Miha Lamovšek, Grega Krmelj in Jernej Erman.

Učenci OŠ Šentjanž so na tekmovanju v skupnem seštevku dosegli najmanj kazenskih točk in osvojili odlično 1. mesto ter tako postali občinski prvaki.

Najuspešnejši učenec iz naše šole je bil Vid Žganjar, ki je kot posameznik osvojil 1. mesto in se tako uvrstil na državno tekmovanje »Kaj veš o prometu«, ki bo v soboto, 31. 5. 2014,

v Brezovici pri Ljubljani. Zmagovalec je za svoj uspeh prejel lepo nagrado, in sicer novo gorsko kolo.

Tudi 2. mesto je pripadalo OŠ Milana Majcna Šentjanž. Osvojila pa ga je Nina Rman.

Vsem učencem ISKRENE ČESTITKE! Zopet ste dokazali, da ste NAJBOLJŠI!