Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.10.2016

pretežno oblačno
Ponoči bo na zahodu in ponekod v osrednjih krajih zmerno do pretežno oblačno, ponekod na Primorskem in Notranjskem bo rahlo deževalo. Drugod bo delno jasno, proti jutru lahko v alpskih dolinah nastane megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 7 do 12, v zatišnih legah okoli 3 stopinje C.
9°C | 19°C
torek, 25.10.2016
11°C | 21°C
sreda, 26.10.2016
12°C | 13°C
četrtek, 27.10.2016
6°C | 12°C
Opozorila
Nedelja, 23.10.2016 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
9°C
19°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Občina Šentrupert vzporedno pripravlja kar ......


GOSPODARSTVO, POSLOVNE, OBČINSKE

| |
23.04.2014      15:57
A A

Občina Šentrupert vzporedno pripravlja kar tri nove občinske podrobne prostorske načrte (OPPN)Deli:

Z občinskim podrobnim prostorskim načrtom (OPPN) se urejajo območja, kjer je planirano in pričakovano zahtevnejše urbanistično ter infrastrukturno urejanje, potrebna nova delitev zemljišč (parcelacija) in je za določitev vrste posegov in njihovega oblikovanja potreben načrtovalski proces ter sodelovanje javnosti.

Postopki priprave in sprejema prostorskih aktov so tako iz strokovnega kot organizacijskega vidika izredno zahtevna, kompleksna in dolgotrajna naloga, ki zahteva dodatna usklajevanja z udeleženci postopka, izvajalci in nosilci urejanja prostora. V konkretnem primeru gre za območje jedra Šentruperta, katerega sklep o začetku OPPN je bil objavljen že konec leta 2013, v teh dneh se je pričel postopek priprave Občinskega podrobnega prostorskega načrta za novo stanovanjsko sosesko (ŠEN-64 SS), ravno tako pa že potekajo izdelave strokovnih podlag in IDZ prometa za Občinski podrobni prostorski načrt za poslovno industrijsko cono v Prelesju.

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šentrupert!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 23 24 25 26 27 28 29 30 31 1
23.10.2016
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.