Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 23.03.2017

delno oblačno
Danes bo v zahodni Sloveniji pretežno oblačno, drugod pa delno jasno s spremenljivo oblačnostjo. V zahodnih in ponekod v osrednjih krajih se bodo pojavljale manjše krajevne padavine, deloma plohe. Popoldne bo pihal jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 13 do 19, v vzhodnih krajih do 23 stopinj.
8°C | 22°C
petek, 24.03.2017
6°C | 21°C
sobota, 25.03.2017
5°C | 18°C
nedelja, 26.03.2017
7°C | 12°C
ponedeljek, 27.03.2017
1°C | 13°C
Opozorila
Četrtek, 23.3.2017 ob 5h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
22°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Koncert klavirski trio Amarilis


LOKALNE SKUPNOSTI, UMETNOST

| |
27.08.2014      9:08
A A

Koncert klavirski trio Amarilis


Festival Poletje v Šentrupertu bo popestril izjemen dogodek v Cerkvi sv. Frančiška Ksaverija na Veseli Gori


Klavirski trio Amarilis
Klavirski trio Amarilis
Deli:

Vljudno vabljeni na koncert klavirskega tria Amarilis, ki bo v soboto, 30. avgusta 2014, ob 20.uri v Cerkvi sv. Frančiška Ksaverija na Veseli Gori pri Šentrupertu.

 

KLAVIRSKI TRIO AMARILIS, ki ga sestavljajo pianistka Katja Činč, violinistka Lucija Mlakar in violončelistka Urška Horvat, deluje od oktobra 2008. Vse tri članice so dobitnice številnih nagrad na mednarodnih in državnih tekmovanjih, imele so veliko nastopov v Sloveniji in tujini, hkrati pa so se udeležile tudi številnih seminarjev in poletnih šol za solistično in komorno igro. Prvo leto je bila njihova mentorica prof. Marina Horak, naslednja tri leta so znanje pridobivale pod mentorstvom red. prof. Tomaža Lorenza, v preteklem letu pa so se izpopolnjevale pod mentorstvom Tria di Parma na mednarodni šoli za komorno igro Scuola del Trio di Trieste v Devinu. 

 

Organizator : Glasbena šola Trebnje.

 

Dogodek je omogočila Občina šentrupert.

 

Vstop prost.




0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Šentrupert? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!