Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 28.05.2017

pretežno jasno
Popoldne bo povečini sončno. Pihal bo šibak veter vzhodnih smeri. Najvišje dnevne temperature bodo od 24 do 29 stopinj C.
12°C | 29°C
ponedeljek, 29.05.2017
12°C | 28°C
torek, 30.05.2017
14°C | 28°C
sreda, 31.05.2017
14°C | 29°C
četrtek, 01.06.2017
16°C | 29°C
Opozorila
Nedelja, 28.5.2017 ob 12h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
29°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

Uspešna delavnica "S sodelovanjem in ......


GOSPODARSTVO

| |
18.05.2012      8:47
A A

Uspešna delavnica "S sodelovanjem in povezovanjem do večje konkurenčnosti podjetij ter obrtnikov v občini Šempeter-Vrtojba"Zbrane je pozdravil župan mag. Milan Turk, ki ima tudi sam izkušnje s podjetništvom, in povedal, da občina podpira to področje z nepovratnimi sredstvi prek javnega razpisa, ugodnimi posojili iz Sklada malega gospodarstva Goriške ter posredno s financiranjem nekaterih inštitucij.
Zbrane je pozdravil župan mag. Milan Turk, ki ima tudi sam izkušnje s podjetništvom, in povedal, da občina podpira to po...
Deli:

17. maja 2012 je Občina Šempeter-Vrtojba v sodelovanju z Regijsko razvojno agencijo Severne Primorske d.o.o., Nova Gorica skupaj z Javno agencijo RS za podjetništvo in tuje investicije in podjetniki ter obrtniki iz občine Šempeter-Vrtojba organizirala delavnico na temo S sodelovanjem in povezovanjem do večje konkurenčnosti mikro, malih in srednje velikih podjetij ter obrtnikov v občini Šempeter-Vrtojba.

Na srečanju, ki se ga je udeležil tudi župan Občine Šempeter-Vrtojba, mag. Milan Turk, je bilo predstavljeno trenutno stanje malega gospodarstva iz vidika prepoznavnosti in organiziranosti. Posebej pa so bile izpostavljene prednosti sodelovanja in povezovanja podjetnikov. Svojo pobudo povezovanja je predstavil podjetnik iz Vrtojbe Sebartjan Arčon, ki ugotavlja, da jih ljudje v občini premalo poznajo. V občini je namreč okrog 240 obrtnikov in podjetnikov, ki so člani Obrtno podjetniške zbornice, njihovo povezovanje pa je pomembno in nujno tudi za izvedbo velikih projektov.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Maj 28 29 30 31 1 2 3 4 5 6
28.05.2017
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.