Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 04.12.2016

pretežno oblačno
Ponoči bo na jugozahodu zmerno do pretežno oblačno, drugod delno do pretežno jasno. Zjutraj bo po nekaterih nižinah nastala megla ali nizka oblačnost. Najnižje jutranje temperature bodo od -5 do -3, na Primorskem do 6 stopinj C.
-3°C | 4°C
torek, 05.12.2016
-2°C | 3°C
sreda, 06.12.2016
-2°C | 5°C
četrtek, 07.12.2016
-4°C | 4°C
petek, 08.12.2016
-4°C | 2°C
Opozorila
Sobota, 3.12.2016 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
-3°C
4°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Dogodki

20 OBLETNICA DELOVANJA ŽUPNIJSKE KARITAS MUTA...


DOGODKI

| |
08.09.2015      7:29
A A

20 OBLETNICA DELOVANJA ŽUPNIJSKE KARITAS MUTADeli:

V nedeljo popoldne, 30.8.2015, smo na Muti obeležili 20 letnico delovanja Župnijske karitas. Slavnostno bogoslužje je ob somaševanju domačih duhovnikov vodil nadškof dr. Marjan Turnšek. Lepo obiskane slovesnosti so se udeležili tudi: tajnik Nadškofijske karitas Maribor g. Bračun, predstavniki župnijskih karitas dekanije Radlje – Vuzenica, župan občine Muta g. Vošner, direktorica CSD Radlje ga. Popijal, podpredsednica društva upokojencev ga. Hrovat in drugi. Slavnost so obogatile  pevke s Sv. Primoža nad Muto z organistinjo Klavdijo in flavtistko Vito. Po zaključku bogoslužne slovesnosti je bila predstavljena prehojena pot 20 letnega delovanja ter podeljene zahvale in spominska darila.
Praznovanje se je nadaljevalo na dvorišču župnijskega doma ob domačih dobrotah, glasbi in pesmi. Objavljamo nekaj utrinkov.

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Muta!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!