Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.04.2017

pretežno oblačno
Danes bo zmerno, občasno pretežno oblačno. Popoldne je na zahodu možen občasen rahel dež. Pihati bo začel južni do jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 12 do 17 stopinj C.
4°C | 17°C
torek, 25.04.2017
8°C | 20°C
sreda, 26.04.2017
10°C | 22°C
četrtek, 27.04.2017
11°C | 17°C
petek, 28.04.2017
5°C | 10°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.4.2017 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
17°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Moški pevski zbor Rožmarin na dobrodelnem ......


KULTURA

| |
14.05.2016      15:46
A A

Moški pevski zbor Rožmarin na dobrodelnem koncertu in reviji pevskih zborovMPZ ROŽMARIN
MPZ ROŽMARIN
Deli:

Svojo noto dobrodelnosti je moški pevski zbor Rožmarin zopet pokazal z udeležbo na aprilskem dobrodelnem koncertu «KORAKAJMO Z ZALO«  v dvorani Leona Štuklja v Novem mestu.

Ni minil niti en mesec in že je sledil nov nastop. V petek, 6. maja je mesto Kočevje v tamkajšnji športni dvorani  gostilo 14. Revijo pevskih zborov dolenjskih in belokranjskih upokojenskih društev. Na prireditvi družabnega in tekmovalnega značaja  je nastopilo enajst moških, ženskih in mešanih zborov. Pridružili so se jim tudi učenci Glasbene šole Kočevje, ki so popestrili program. Zbori so se predstavili vsak z dvema pesmima. Nekateri zbori so nastop popestrili z vriskanjem, igranjem na glavnike in boben, skratka izvirnosti ni manjkalo.  Moški pevski zbor Rožmarin se je pod vodstvom zborovodje Gorazda Kermca na reviji predstavil s pesmima Tomaža Habeta DVE LET’ IN POL (primorska ljudska) in priredbo Janeza Močnika VEČERNICA (stara nemška božična). Zborovsko petje je ocenjevala strokovna žirija. Po nastopu je strokovna žirija podala vsem zborovodjem pohvale in kritike z namenom izboljšanja zborovskega petja. Moški pevski zbor Rožmarin se je ponovno odlično odrezal in bil s strani strokovne žirije izbran za najboljšo izvedbo pesmi.
Vsa pohvala velja organizatorjem prireditve, saj je bilo za vse prav lepo poskrbljeno. Goste so vodili k športni dvorani smerokazi in redarji, na koncu revije je bila zakuska za vse nastopajoče, kjer je vladalo veselo vzdušje.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Moški pevski zbor Rožmarin? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Moški pevski zbor Rožmarin
Moški pevski zbor Rožmarin
TRG 2
Tel:(03) 860 38 60
Glasilo Občine Mirna Peč
Številka: 64
Izšla: 19.04.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
April 24 25 26 27 28 29 30 1 2 3
24.04.2017
Danes ni dogodkov.
27.04.201 | Družabni dogodki
Prvomajski počitnice v družbi konj
27.04.201 | Družabni dogodki
Prvomajski počitnice v družbi konj

Bodite prvi pri oddaji mnenja.