Zmaga odšla v Kranj

Na Odprtem prvenstvu Mengša v namiznem hokeju je slavil Anže Božič, član NHK Kranj.
V soboto, 7. novembra, je bil v Mengšu odigran turnir v namiznem hokeju - Odprto prvenstvo Mengša 2015, ki je štel tudi za Slovenski pokal. Turnir je že 12. leto zapored organiziral domači klub NHK Mengeš.
V kategoriji Open je slavil prvi nosilec Anže Božič, ki je v finalu ugnal Nejca Škrlepa (oba NHK Kranj). Tretje mesto pa je osvojil Bernard Škrlep, NHK Mengeš.
V posebni kategoriji osnovnošolcev je zmagal Miha Škrlep pred  Robertom Jeričem, tretji pa je bil Riccardo Lucerna.

Slovenski pokal se nadaljuje 12. decembra s še enim turnirjem v Mengšu, člani NHK Mengeš pa se znova dobimo prihodnji ponedeljek ob 18.30 uri v "Kleti".