Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 22.10.2016

delno oblačno
Danes bo na Primorskem precej jasno, popoldne občasno zmerno oblačno. Drugod bo sprva tudi precej jasno, marsikje po nižinah pa bo zjutraj in dopoldne megla ali nizka oblačnost. Čez dan bo delno jasno z občasno povečano oblačnostjo. V Prekmurju in deloma na Štajerskem bo popoldne zapihal južni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 8 do 13, na Primorskem do okoli 16 stopinj C.
2°C | 13°C
nedelja, 23.10.2016
4°C | 15°C
ponedeljek, 24.10.2016
4°C | 19°C
torek, 25.10.2016
9°C | 20°C
sreda, 26.10.2016
12°C | 14°C
Opozorila
Sobota, 22.10.2016 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
13°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Kulturna prireditev ob materinskem dnevu


VRTEC, OSNOVNA ŠOLA

| |
03.04.2015      9:58
A A

Kulturna prireditev ob materinskem dnevuDeli:

25. marec – materinski dan je bil tudi v letošnjem šolskem letu na naši šoli praznično obarvan.

 

Otroci iz vrtca Luče in Solčava, ter učenci razredne stopnje iz obeh šol in naši lutkarji so nestrpno pričakovali dan, ko bodo s svojimi nastopi lahko razveselili svoje mamice, babice pa tudi očete in dedke ter druge sorodnike in prijatelje.

 

V Lučah smo se srečali prav na praznični dan, v Solčavi pa v petek, 27. marca.

 

Najmlajši iz lučkega vrtca so se s svojimi najbližjimi družili v jedilnici šole, kjer so pokazali, da so dobri pevci, plesalci in recitatorji, mamice in babice pa so razveselili s čudovitimi darilci.

 

Lučki osnovnošolci so srečanje pripravili v kulturni dvorani, tema druženja pa je bila ljubezen.

 

Lutkarji so navdušili s predstavo Zaljubljeni žabec, učenci od 1. do 4. razreda so predstavili sladkobe in tegobe ljubezni, petošolci pa so razmišljali o ljubezni do matere Zemlje. Prijeten večer, ki je navdušil številne obiskovalce, se je zaključil s pesmijo Dan ljubezni.

 

Tudi v Solčavi je bilo živahno. Predstavili so se otroci in učenci, ki obiskujejo plesne vaje, na odru so navdušili pevci in recitatorji iz šole, največ veselja pa so poželi pripovedovalci, ki so razmišljali o veselih trenutkih njihovih mam.

 

 

Ravnateljica, Andreja Urh

OŠ Blaža Arniča Luče

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Luče!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!