Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 17.01.2017

oblačno
Ponoči in jutri bo pretežno oblačno. V zahodni Sloveniji padavin ne bo, drugod bo občasno snežilo. Več padavin bo v južni Sloveniji. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem močna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -2 do -8, ob morju malo nad 0, najvišje dnevne od -4 do -1, na Primorskem do 5 stopinj C.
-5°C | -1°C
sreda, 18.01.2017
-6°C | -1°C
četrtek, 19.01.2017
-6°C | -1°C
petek, 20.01.2017
-8°C | -1°C
sobota, 21.01.2017
-7°C | -1°C
Opozorila
Ponedeljek, 16.1.2017 ob 19h
V torek in sredo bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo v sunkih dosegala hitrost 110 do 140 km/h.
-5°C
-1°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Stalna arbitraža predlagala tri rešitve


NOVICE

| |
27.01.2014      16:52
A A

Stalna arbitraža predlagala tri rešitve


Občina Log - Dragomer in Tehnocommerce, ki je v Športnem parku Dragomer zgradil športno-kulinarični TC Center, sta se zaradi nerešenih medsebojnih vprašanj obrnila na Stalno arbitražo pri Gospodarski zbornici Slovenije. Ta je na obravnavi, ki je bila sredi decembra, nakazala tri možne rešitve.


Deli:

Kot je pojasnil župan Mladen Sumina, bi nerešena vprašanja v okviru javno-zasebnega partnerstva lahko reševali na različne načine. "Prvi način je, da nas zasebni partner izplača, drugi, da mi izplačamo zasebnega partnerja in prevzamemo objekt v celoti, ter tretji, da prekinemo pogodbo, kot je v pogodbenih določilih, in se postopek začne znova." Izvedeli smo še, da so na obravnavi dosegli soglasje, da gre občina v postopek potencialnega odkupa športno-kulinaričnega objekta v Športnem parku Dragomer. Sumina je še dodal, da bo občina v postopku ščitila svoje interese; dejal je, da je za občino pomembno, da se v športnem objektu izvajajo programi, ki so bili načrtovani. Ali bo do odkupa prišlo, bo na koncu odločil občinski svet, o tej temi naj bi svetniki glasovali na eni izmed prihodnjih sej, s predlagano ceno pa se bo seveda moral strinjati tudi zasebni partner.

 

V. E. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!