Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.10.2016

oblačno
Danes bo na severovzhodu zmerno do pretežno oblačno, pihal bo okrepljen jugozahodnik. Drugod bo večinoma oblačno in ponekod megleno, predvsem v zahodni in ponekod v osrednji Sloveniji bo občasno rosilo ali rahlo deževalo. Najvišje dnevne temperature bodo od 15 do 20, v vzhodnih krajih do okoli 22 stopinj C.
13°C | 18°C
sreda, 26.10.2016
13°C | 17°C
četrtek, 27.10.2016
10°C | 15°C
petek, 28.10.2016
4°C | 14°C
sobota, 29.10.2016
4°C | 15°C
Opozorila
Torek, 25.10.2016 ob 14h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Stalna arbitraža predlagala tri rešitve


NOVICE

| |
27.01.2014      16:52
A A

Stalna arbitraža predlagala tri rešitve


Občina Log - Dragomer in Tehnocommerce, ki je v Športnem parku Dragomer zgradil športno-kulinarični TC Center, sta se zaradi nerešenih medsebojnih vprašanj obrnila na Stalno arbitražo pri Gospodarski zbornici Slovenije. Ta je na obravnavi, ki je bila sredi decembra, nakazala tri možne rešitve.


Deli:

Kot je pojasnil župan Mladen Sumina, bi nerešena vprašanja v okviru javno-zasebnega partnerstva lahko reševali na različne načine. "Prvi način je, da nas zasebni partner izplača, drugi, da mi izplačamo zasebnega partnerja in prevzamemo objekt v celoti, ter tretji, da prekinemo pogodbo, kot je v pogodbenih določilih, in se postopek začne znova." Izvedeli smo še, da so na obravnavi dosegli soglasje, da gre občina v postopek potencialnega odkupa športno-kulinaričnega objekta v Športnem parku Dragomer. Sumina je še dodal, da bo občina v postopku ščitila svoje interese; dejal je, da je za občino pomembno, da se v športnem objektu izvajajo programi, ki so bili načrtovani. Ali bo do odkupa prišlo, bo na koncu odločil občinski svet, o tej temi naj bi svetniki glasovali na eni izmed prihodnjih sej, s predlagano ceno pa se bo seveda moral strinjati tudi zasebni partner.

 

V. E. 

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Log - Dragomer!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!