Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 29.04.2017

pretežno jasno
Ponoči in zjutraj bo delno jasno, ponekod še pretežno oblačno in po nekaterih nižinah zjutraj megleno. Na Primorskem bo proti jutru zapihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 9, v Gornjesavski dolini okoli 0 stopinj C.
8°C | 18°C
nedelja, 30.04.2017
5°C | 20°C
ponedeljek, 01.05.2017
6°C | 19°C
torek, 02.05.2017
8°C | 19°C
Opozorila
Petek, 28.4.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
18°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Miklavževa tržnica in dobrodelni Miklavžev ......


DOGODKI, DRUŠTVA, ZAVODI, OSTALO

| |
25.11.2015      21:37
A A

Miklavževa tržnica in dobrodelni Miklavžev koncert v Kobaridu


V petek, 4. 12. 2015, vabljeni v Kobarid na tradicionalno Miklavževo tržnico in dobrodelni Miklavžev koncert.


Miklavževa tržnica 2014. Foto: Nataša Hvala Ivančič
Miklavževa tržnica 2014. Foto: Nataša Hvala Ivančič
Deli:
Bliža se zadnji mesec v letu 2015 in tako kot pretekla leta smo na kobariškem združili moči in v sodelovanju z lokalnimi akterji pripravili pester praznični program za vse generacije in okuse. Spremljajte ga na spletni strani Občine Kobarid, www.kobarid.si, facebook strani Občine Kobarid in radiu Alpski val.

V petek, 4. 12. 2015, od 15.00 dalje vabljeni na Miklavževo tržnico pred Kulturni dom Kobarid, kjer vas čaka bogata sejemska praznična ponudba. Potekala bo izmenjava otroških smučarskih kombinezonov, bund in smučarskih hlač, posladkali se boste s Kobariškimi štruklji in se pogreli ob toplem čaju ter kuhanem vinu. Zvečer se bo Kobarid pridružil številnim krajem po Sloveniji in zasijal v prazničnih lučkah. 

Med 15.30 in 16.30 se boste v predverju Kulturnega doma pridružili članicam skupine ročnih del NITKE in skupaj z njimi izdelovali novoletne okraske. Ustvarjalna delavnica je namenjena tako otrokom kot odraslim. Lepo vabljeni!

Ob 19.00 se bo dogajanje preselilo v Kulturni dom, kjer se bo odvijal dobrodelni Miklavžev koncert. Nastopila bodo društva iz Posočja in zbrana sredstva se bodo namenila nakupu in postavitvi novega dvigala za Varstveno delovni center Tolmin. Bodite dobrodelni tudi vi in z nakupom karte podprite dobrodelni projekt!

Ponudniki in ustvarjalci, ki si še želite svoje izdelke ponuditi na Miklavževi tržnici nam to sporočite na tel.št. 041 487 692, najkasneje do petka, 27.11.2015, do 12. ure.

V soboto ob 16.30 bo v cerkvi Marijinega vnebovzetja v Kobaridu otroke obiskal Sveti Miklavž. Ljubitelji pohoda pa vabljeni na tradicionalni Miklavžev pohod na Krasji vrh, ki bo v nedeljo, 6. 12.2015, ob 8. uri. Ob vrnitvi pohodnikov h koritu nad Drežniškimi Ravnami bo najmlajše obiskal tudi Miklavž s spremstvom.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
April 28 29 30 1 2 3 4 5 6 7

Bodite prvi pri oddaji mnenja.