Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 10.12.2016

jasno
Ponoči bo pretežno jasno, ob morju bo lahko občasno nizka oblačnost, po nižinah v notranjosti bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od -7 do -2, ob morju in v višjih legah od 2 do 7 stopinj.
-5°C | 8°C
nedelja, 11.12.2016
-3°C | 8°C
ponedeljek, 12.12.2016
1°C | 6°C
torek, 13.12.2016
-2°C | 6°C
Opozorila
Petek, 9.12.2016 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
-5°C
8°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

7. Ivankin sejem


OBČINSKE, OBVESTILA

| |
07.04.2014      8:32
A A

7. Ivankin sejemDeli:

V soboto, 12. aprila bo ivanška tržnica prizorišče tradicionalnega, že 7. Ivankinega sejma. Ta prinaša še bogatejšo ponudbo vsega domačega, pridelanega in vzgojenega  na tem delu dolenjske zemlje, pripravljenega z rokami pridnih gospodinj in domačih strokovnjakov,  pa tudi izdelke domače in umetnostne obrti,  kmečkih orodij .....

 

Pester izbor sadja, zelenjave, zelišč, mlečnih izdelkov, medu in drugih domačih pripravkov, raznovrstnih sadik za vrt, pa suhomesnatih izdelkov in ostaklega bo dopolnjeval pester kulturni program. Na odru bodo pripovedovali, peli in plesali. Še posebej bo  najmlajše razveselil pravljični junak PIKI. Glasbena šola Grosuplje podružnica Ivančna Gorica pripravlja pravo glasbeno poslastico, manjkali pa ne bodo niti veterani Folklorne skupine Vidovo in še kdo.

 

Ivankin sejem se začenja ob 8. uri in bo odprt do 13. ure.

 

 

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ivančna Gorica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!