Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 24.02.2017

oblačno
Ponoči in zjutraj bo povečini pretežno oblačno, ponekod na Primorskem tudi megleno, le na severovzhodu bo sprva še delno jasno. V zahodni polovici države se bodo pričele pojavljati padavine, drugod bo sprva še povečini suho. Jugozahodni veter se bo potopoma polegel. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 11 stopinj C.
8°C | 9°C
sobota, 25.02.2017
3°C | 11°C
nedelja, 26.02.2017
-3°C | 9°C
ponedeljek, 27.02.2017
-1°C | 14°C
torek, 28.02.2017
2°C | 13°C
Opozorila
Četrtek, 23.2.2017 ob 19h
V severovzhodni Sloveniji bo zvečer in v noči na petek pihal okrepljen jugozahodnik s sunki med 70 in 90 km/h.
8°C
9°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Horjulski hokejisti bodo kmalu trenirali na ......


ŠPORT

| |
20.09.2013      9:10
A A

Horjulski hokejisti bodo kmalu trenirali na novi podlagi


Konec avgusta je v Športnem parku Horjul potekala sanacija in izravnava igralne površine, konec septembra pa bo staro podlago igrišča, na katerem horjulski hokejisti in hokejistke trenirajo in dosegajo športne uspehe, zamenjala nova.


Prenova podlage v športni dvorani se bo kmalu zaključila.
Prenova podlage v športni dvorani se bo kmalu zaključila.
Deli:

Horjulski hokejisti in hokejistke, starejši in mlajši, so si po uspešno zaključeni sezoni prislužili novo podlago na igrišču v Športnem parku Horjul, kjer potekajo treningi in večina tekem v inline hokeju. Celotna obnova podlage poteka v dveh delih. V prvi fazi, od 19. do 26. avgusta, je potekala sanacija in izravnava površine obstoječega igrišča, ki je zajemala izvedbo sanacije neravnin, diamantno brušenje podlage do oprijema na osnovno podlago, nanos osnovnega premaza, šivanje stikov, krpanje lukenj od ograje ob igrišču in vrtanje novih lukenj za čvrstejšo postavitev ograje ob igrišču. Dela je izvedlo podjetje Conto, d. o. o., iz Grosuplja, ki so ga izbrali na razpisu. Izvedbena dela druge faze pa bo opravilo podjetje Fortrade, d. o. o., z Vrhnike, ki bo predvidoma konec septembra dobavilo popolnoma nove plošče za podlago.
Cena celotne izvedbe del bo skupaj z DDV znašala 47.766,66 EUR. Kar lep delež teh sredstev, 22.530 EUR, bo prispevala Fundacija za šport, od koder je Občini Horjul uspelo pridobiti nepovratna sredstva. Preostali del sredstev, 25.236,66 EUR, pa bo iz svojega proračuna zagotovila Občina Horjul. Hokejska dvorana Športnega parka Horjul, ki je sicer že v uporabi, se bo tako konec meseca ponašala z novo podlago. Do takrat pa se začasno uporablja stara podlaga, ki je sicer že zelo izrabljena, vendar zaradi dobro izvedenih sanacijskih del začasno še lahko služi svojemu namenu. V dneh po dopustniških mesecih, ko se za horjulske hokejiste in hokejistke intenzivno začenjajo treningi inline hokeja, bodo ti nove podlage še kako veseli. Naj jim dobro služi, tudi kot motivacija za uspešno sezono.

 

Nadja Prosen Verbič

Foto: npv
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 445
Izšla: 30.01.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Februar 24 25 26 27 28 1 2 3 4 5
24.02.2017
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.