Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.01.2017

jasno
Danes bo pretežno jasno, ponekod na Kočevskem in v Beli krajini pa bo zmerno do pretežno oblačno. Zjutraj in deloma dopoldne bo po nekaterih kotlinah megleno. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od -2 do 2, na Primorskem do okoli 8 stopinj C.
-11°C | 0°C
nedelja, 22.01.2017
-10°C | 2°C
ponedeljek, 23.01.2017
-10°C | 2°C
torek, 24.01.2017
-8°C | 0°C
sreda, 25.01.2017
-11°C | 3°C
Opozorila
Sobota, 21.1.2017 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
-11°C
0°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Nov promocijski video Bleda


ŠPORT, KULTURA, TURIZEM, LOKALNE SKUPNOSTI

| |
07.04.2012      8:06
A A

Nov promocijski video Bleda


Nova pridobitev Bleda je poletni turistični promocijski video o Bledu. Izdelala ga je skupina mladih fantov z Bleda in okolice, ki se predstavljajo pod skupnimi imenom Vizualist. Rožle Bregar, Gašper Kocijančič, Tadej Gorzeti, Aljaž Lukan in Žiga Čikič so video ustvarjali dobro leto dni. Zaradi milih zim bo na "celoletni" produkt potrebno še malo počakati. Zaenkrat je na spletni strani www.bled.si objavljen poletni promocijski video o Bledu, ki bo za širšo javnost prvič predvajan tudi na slovesnosti ob občinskem prazniku,10. aprila ob 18. uri. Vabljeni k ogledu!


Deli:

Na Turizmu Bled smo se v lanskem letu odločili, da naročimo nov  promocijski film. Želeli smo nov, svež pristop k turistični ponudbi in podobi Bleda, zato smo se odločili za sodelovanje z mlado in profesionalno ekipo, združeno v skupino Vizualist.

 

Ekipa mladih, ambicioznih ustvarjalcev avdio-video produkcije, z odličnim smislom za detajle ter občutkom za prikazovanje sicer »vsakdanjih« slik, ki skozi njihovo delo dobijo težo, nam je postregla z izdelkom, s katerim smo zelo zadovoljni. V veliko veselje nam je, da je bil v prvem tednu predvajanja na spletu zelo lepo sprejet. Žal pa nam v letu in pol vreme ni omogočilo zimskih panoramskih posnetkov, zato bo film narejen in predstavljen v dveh delih. Pravzaprav bi priloženo poletno verzijo lahko zaključili z besedami »se nadaljuje«.

 

Skupina Vizualist deluje že od leta 2008. Člane povezuje želja po prikazovanju gibljivih slik, obogatenih z zvokom na drugačen, svojevrsten način, kar jim vsekakor dobro uspeva. Njihova dela so privlačna, celovita in unikatna. Sami pravijo: »Radi smo drugačni, zato so drugačni tudi naši izdelki«.

 

Večji video projekti, s katerimi se lahko pohvalijo,  so sodelovanje pri dokumentarno – igranem filmu Sfinga, videospot za Siddharto – Narava, promocijski film za Camping Šobec in še bi lahko naštevali. Aktivni so tudi v grafičnem oblikovanju in pri večjih fotografskih projektih. Kot pravijo sami: »Za nami je že več kot 120 avdiovizualnih izdelkov, okoli 30 grafičnih izdelkov, 43 spletnih strani in več kot 100 fotografskih projektov, objavljenih v več kot 30 različnih medijih, tako doma, kot v tujini.« Ekipo sestavljajo: Rožle Bregar – direktor fotografije, vodja ekipe; Gašper Kocjančič – režiser, montažer, oblikovalec luči; Aljaž Lukan – snemalec in oblikovalec zvoka; Tadej Gorzeti – producent, projektni vodja in Žiga Čikič – asistent.

Blejski film prikazuje naravne lepote Bleda in njegove okolice. Svetovljanski iskalci raznolikosti in lepote, sprostitve in inspiracije, spokojnosti in športnih izzivov bodo tu našli nešteto možnosti. Osupljiva narava, obsežna ponudba različnih športov, sproščujoča atmosfera, kulturne prireditve in zabava – vse to je naše vabilo gostom in obiskovalcem k aktivnemu odkrivanju »podobe raja«.

Film si lahko  lahko ogledate na povezavi:

 http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Qwwfwhg-mG0
5 (1 glas)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bled!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
21.01.2017
Danes ni dogodkov.
22.09.2016 | Tečaji in delavnice
Filmska delavnica
22.01.2017 | Tečaji in delavnice
Začteni tečaj ARGENTINSKI TANGO
22.01.2017 | Kultura
Gledališka predstava Usodna pletna
25.01.2017 | Tečaji in delavnice
Neskončni šal, ki se ga dvakrat ovije okoli vratu
27.09.2016 | Ostalo
Svetopisemske urice
27.01.2017 | Kultura
GOSPOD VESEL IN GOSPA MRAK
22.09.2016 | Tečaji in delavnice
Filmska delavnica
22.01.2017 | Tečaji in delavnice
Začteni tečaj ARGENTINSKI TANGO
22.01.2017 | Kultura
Gledališka predstava Usodna pletna
25.01.2017 | Tečaji in delavnice
Neskončni šal, ki se ga dvakrat ovije okoli vratu
26.01.2017 | Ostalo
Predavanje najboljše slovenske blagovne športne znamke v letu 2016

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo