Logo MojaObčina.si

Žužemberk

DANES
35°C
17°C
JUTRI
30°C
15°C
4559

ZA ČISTO OKOLJE

Že tradicionalno člani radiokluba Žužemberk poskrbijo za čisto in urejeno naravo.

Tokrat je akcija potekala v petek 8. aprila.  S čiščenjem smo pričeli na odcepu ceste pod Trebčo vasjo  in nadaljevali preko Sadinje vasi , ob cesti pod vinogradi,  do Malega Lipovca. V vreče smo naložili  odpadke, ki jih vržejo vozniki in potniki  iz avtomobilov.  Najbolj onesnaženo je bilo ob cesti, ki poteka skozi  gozd,  pod vinsko gorico. Kar dve vreči smo nabrali pločevink raznih pijač. Veliko pa je bilo tudi embalaže cigaret. Moramo priznati, da je stanje na področju osveščanja za čisto naravo boljše kot je bilo pred leti, ko se je ta akcija pričela.  

Morda pa bodo onesnaževalci  le spoznali kaj pomeni čisto okolje za naše potomce in nas samih.

 

Dušan Mikec

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi