Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 17.10.2017

oblačno
Ponoči bo jasno, po nižinah in ob morju bo ponovno nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 9, ob morju do 12 stopinj C.
9°C | 22°C
sreda, 18.10.2017
9°C | 24°C
četrtek, 19.10.2017
6°C | 23°C
petek, 20.10.2017
7°C | 22°C
sobota, 21.10.2017
9°C | 20°C
Opozorila
Ponedeljek, 16.10.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
9°C
22°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Vlado Kostevc ostaja podpredsednik Turistične ......


TURIZEM, PROSTOVOLJSTVO

| |
29.03.2015      20:05
A A

Vlado Kostevc ostaja podpredsednik Turistične zveze Slovenije


Na 30. volilni skupščini zveze v Ljubljani so ga 28. marca delegati izvolili za enega od petih podpredsednikov še za drugi štiriletni mandat.


Deli:

Po izvedenem postopku evidentiranja kandidatov za različne funkcije v organih Turistične zveze Slovenije, je Svet za kadre, priznanja in pravna vprašanja obravnaval celoten kandidacijski postopek in izbor predlaganih kandidatov. Svet je sprejel okvirna izhodišča, na podlagi katerih je bil oblikovan predlog enotnih kandidacijskih list za posamezen organ zveze. Posebno pozornost pri oblikovanju enotnih kandidacijskih list sta celotnemu postopku posvetila predsedstvo zveze in upravni odbor. Na skupščini so tudi na novo imenovali upravni in nadzorni odbor, disciplinsko razsodišče ter mladinski odbor in sprejeli izhodišča za nadaljnje delo zveze. Po razrešnici dosedanjih organov Turistične zveze Slovenije je bil na odprtih volitvah za novega predsednika izvoljen Peter Misja, za pet podpredsednikov pa Dominik S. Černjak, Barbara Kolenc, Vlado Kostevc, Jože Protner in Dejana Baša. Zveza pa si bo, kot je dejal Misja, tudi v prihodnje prizadevala za čim večjo povezanost društev. Po zadnjih podatkih jih je vanjo aktivno vključenih 279 iz 24 regijskih oz. območnih zvez, skupaj pa imajo 28.110 članov.

Vladu ob imenovanju iskrene čestitke! Urednik

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Žužemberk!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!