Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 24.06.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo sončno z nekaj spremenljive oblačnosti. Nastale bodo krajevne nevihte. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 29 do 34 stopinj C.
20°C | 33°C
nedelja, 25.06.2017
19°C | 30°C
ponedeljek, 26.06.2017
18°C | 30°C
torek, 27.06.2017
18°C | 32°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 33°C
Opozorila
Sobota, 24.6.2017 ob 11h
V večjem delu Slovenije bo danes toplotna obremenitev še visoka.
20°C
33°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Vlado Kostevc ostaja podpredsednik Turistične ......


TURIZEM, PROSTOVOLJSTVO

| |
29.03.2015      20:05
A A

Vlado Kostevc ostaja podpredsednik Turistične zveze Slovenije


Na 30. volilni skupščini zveze v Ljubljani so ga 28. marca delegati izvolili za enega od petih podpredsednikov še za drugi štiriletni mandat.


Deli:

Po izvedenem postopku evidentiranja kandidatov za različne funkcije v organih Turistične zveze Slovenije, je Svet za kadre, priznanja in pravna vprašanja obravnaval celoten kandidacijski postopek in izbor predlaganih kandidatov. Svet je sprejel okvirna izhodišča, na podlagi katerih je bil oblikovan predlog enotnih kandidacijskih list za posamezen organ zveze. Posebno pozornost pri oblikovanju enotnih kandidacijskih list sta celotnemu postopku posvetila predsedstvo zveze in upravni odbor. Na skupščini so tudi na novo imenovali upravni in nadzorni odbor, disciplinsko razsodišče ter mladinski odbor in sprejeli izhodišča za nadaljnje delo zveze. Po razrešnici dosedanjih organov Turistične zveze Slovenije je bil na odprtih volitvah za novega predsednika izvoljen Peter Misja, za pet podpredsednikov pa Dominik S. Černjak, Barbara Kolenc, Vlado Kostevc, Jože Protner in Dejana Baša. Zveza pa si bo, kot je dejal Misja, tudi v prihodnje prizadevala za čim večjo povezanost društev. Po zadnjih podatkih jih je vanjo aktivno vključenih 279 iz 24 regijskih oz. območnih zvez, skupaj pa imajo 28.110 članov.

Vladu ob imenovanju iskrene čestitke! Urednik

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Žužemberk!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Suhokranjske poti
Številka: 65
Izšla: 10.04.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Junij 24 25 26 27 28 29 30 1 2 3

Bodite prvi pri oddaji mnenja.