Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.10.2017

pretežno jasno
Danes bo pretežno jasno, v vzhodni Sloveniji občasno zmerno oblačno. Pihal bo okrepljen severni do severovzhodni veter, ki bo ponehal zvečer in v noči na sredo. Najvišje dnevne temperature bodo od 13 do 17, na Primorskem do okoli 19 stopinj C.
4°C | 15°C
sreda, 25.10.2017
5°C | 16°C
četrtek, 26.10.2017
6°C | 21°C
petek, 27.10.2017
6°C | 19°C
sobota, 28.10.2017
8°C | 14°C
Opozorila
Torek, 24.10.2017 ob 6h
Severni veter bo zjutraj in deloma dopoldne ponekod pod Karavankami in Kamniškimi Alpami ter v višjih legah v sunkih presegal hitrost 70 km/h.
4°C
15°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Srebrna reprezentanta Miha Plot in Danijel ......


ŠPORT

| |
26.10.2015      9:09
A A

Srebrna reprezentanta Miha Plot in Danijel KonciljaDeli:

V ponedeljek, 27. oktobra je župan Franc Škufca v sejni sobi Občine Žužemberk     ob prisotnosti članov občinske uprave podžupana Jožeta Šteingla, direktorja občinske uprave Jacquesa Grosa  in   svetovalca Vlada Kostevca  sprejel Miho Plota in Danijela Konciljo, ki sta se evropskega odbojkarskega prvenstva z reprezentanco  okitena vrnila  s  srebrno medaljo.   »Prepričan sem, da so vsi  Suhokranjci veseli, da  sta prejela  srebrno medaljo, še posebej zato, ker  sta zrasla   v naši  naše sredi, v športnem smislu ob pomoči domačega odbojkarskega kluba Žužemberk,« je ob sprejemu poudaril župan Škufca in  obema reprezentantoma  izročil simbolično darilo.    
Lepo je, da se občina ob takih dogodkih spomni  poleg odličnih uspehov dijakov in šolarjev, tudi   na vrhunske uspehe  domačih športnikov. Upamo, da bo  takšnih sprejemov  tudi v prihodnje  čim več.      Po čestitkah je sledil sproščen klepet, kajti oba odbojkarska junaka čakajo nove tekme in novi izzivi. Danijel    Koncilja  že vneto trenira  v avstrijski ekipi Posojilnica Dob, Miha Plot   pa  igra v   novomeški Krki.  Več v prihodnji številki Suhokranjskih poti.  S.Mirtič

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Žužemberk!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!