Logo MojaObčina.si

Žužemberk

DANES
31°C
18°C
JUTRI
34°C
18°C

Krvodajalci jubilanti v Žužemberku

V okviru občinskega praznika Žužemberka, je Območno združenje RK Novo mesto v nedeljo, 5. julija podelilo priznanja krvodajalcem jubilantom.

V okviru občinskega praznika Žužemberka, je Območno združenje RK Novo mesto v nedeljo, 5. julija v žužemberškem gradu  podelilo priznanja krvodajalcem jubilantom. Priznanja    so  prejeli   krvodajalci   od 5-krat do 70-krat darovano kri. Na slovesnosti so se sedemintridesetim prostovoljnim neplačanim krvodajalcem zahvalili  za njihovo darilo, ki rešuje življenja in podelili priznanja,     generalna sekretarka RKS Renata Brunskole, predsednica OZRK Novo mesto mag. Mojca Špec Potočar in župan Občine Žužemberk Franc Škufca. V kulturnem programu so nastopile domače pevke Žitni klas in Vesna Zarabec na harmoniki.

 

Vabljeni na krvodajalsko akcijo, ki bo  v četrtek, 20. avgusta 2015, od 8.00 do 12.00, v OŠ Žužemberk.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi