Logo MojaObčina.si

Žužemberk

DANES
31°C
18°C
JUTRI
29°C
19°C
4559

Vabilo: Usposabljanje s področja poslovne komunikacije

Ali veste, da najbolj učinkoviti in uspešni ljudje VELIKO POZORNOSTI posvečajo razvoju svojih komunikacijskih veščin in empatije? In ali se zavedate, da splošne veščine komuniciranja NE DELUJEJO vedno pri vseh ljudeh? Spoznajte svojo prirojeno naravo (barvo) osebnosti, prilagodite svojo komunikacijo in spoznajte kako JE in kako NI priporočljivo komunicirati z ljudmi okoli sebe glede na njihov tip osebnosti. Naučite se komunicirati tako, da vas bodo drugi RAZUMELI! 

SPOT Svetovanje Jugovzhodna Slovenija vabi na 12-urno brezplačno interaktivno usposabljanje

 s področja poslovne komunikacije in osebnostne rasti 

KAKOVOST VAŠE KOMUNIKACIJE DOLOČA KAKOVOST VAŠEGA USPEHA V POSLU

 

KDAJ:             V torek, 24. 9. 2019, in v četrtek, 26. 9. 2019, od 10.00 do 15.00 ure.

KJE:                 V Start up sobi Podjetniškega inkubatorja Podbreznik, Podbreznik 15, Novo mesto.

 

Več: vabilo_Poslovna komunikacija_24. in 26.9.2019

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi