Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 27.04.2018

pretežno oblačno
Zvečer in ponoči bo ob morju suho vreme. Drugod bodo sprva krajevne padavine, deloma plohe in na jugu posamezne nevihte. Do jutra bodo padavine povsod ponehale. Na Primorskem bo ponoči pihala šibka do zmerna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 6 do 10, na Primorskem okoli 13 °C.
10°C | 21°C
sobota, 26.04.2018
11°C | 24°C
nedelja, 28.04.2018
9°C | 28°C
ponedeljek, 29.04.2018
12°C | 27°C
torek, 30.04.2018
14°C | 24°C
Opozorila
Četrtek, 26.4.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
21°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Društva

93 LET MARIJE ŠKUFCA


DOGODKI, DRUŠTVA

| |
28.03.2018      12:58
A A

93 LET MARIJE ŠKUFCAMarija Škufca
Marija Škufca
Deli:

V torek 27. marca je praznovala Marija Škufca iz Srednjega Lipovca, ki je trenutno na Dvoru pri hčerki. Čeprav je kot invalid privezana na voziček ali posteljo, je dobre volje in vedno pripravljena za pogovor.

 Člani društva smo jo obiskali na njen rojstni dan. Hčerka nas je povabila v kuhinjo, kjer nas je Marija pričakala na njenem vozičku. Vesela je bila našega obiska. Izročili smo ji skromen šopek z vrtnicami in vrečko z nekaj dobrotami. Slavljenka nas je močno presenetila. Kljub temu, da je prestala kar nekaj operacij, je vesela in vedno nasmejana. Ker je pomlad smo se pogovarjali o raznih pomladanskih opravilih, kako je še ne davno tega sama okopavala na njivi in celo sekala drva. Sedaj pa je na vozičku in si krajša čas z branjem in gledanjem televizije. Zadovoljna je ker ji hčerka in vnukinja pri zadevah, ko sama tega ne more, pomagata. 

 Ob pogovoru je čas hitro tekel in morali smo se posloviti. Zaželeli smo ji dobro zdravje in še naprej obtimistično  gledanje na vse težave, ki jih mora človek prebroditi.

 

Dušan Mikec    
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Žužemberk!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!