Logo MojaObčina.si

Žužemberk

DANES
1°C
-2°C
JUTRI
0°C
-2°C
Deli
1144

19. redni letni občni zbor konjerejskega društva Suha krajina

13.januarja 2018 so se člani konjerejskega društva Suha krajina zbrali na rednem letnem občnem zboru društva v gostišču Štupar na Dvoru. V že znanem ambijentu je vse potekalo gladko. Izvoljeno je bilo delavno predsedstvo.  Verifikacijska komisija je ugotovila, da smo sklepčni, saj je od 50 članov bilo prisotno 38. nakar so bila podana poročila, predsenika, blagajnika, gospodarja koče in tajnika. Nadzorni odbor je pregledal dokumentacijo blagajnika društva, kjer ni bilo zaznanih pomanjkljivosti. Sledil je plan dela za leto 2018 s povabilom k večji udeležbi pri društvenih dogajanjih. Sprejeti so bili štirje novi člani. Besedo so imeli tudi gosti, župan in podžupan občine Žužemberk, predstavniki drugih društev, Semiča, Martina Krpana, Gombišča, Kljuse, ............Po razpravi pod razno je sledilo druženje ob toplem obroku in kapljici.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij