Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 23.02.2018

oblačno
Danes bo oblačno. Občasno bo snežilo, ob morju in na Goriškem večinoma rahlo deževalo. Pihal bo severovzhodnik, na Primorskem zmerna do močna burja. Veter bo gradil snežne zamete. Najvišje dnevne temperature bodo okoli 0, na Goriškem in ob morju okoli 6 °C.
-1°C | 0°C
sobota, 24.02.2018
-2°C | -1°C
nedelja, 25.02.2018
-9°C | -6°C
ponedeljek, 26.02.2018
-10°C | -7°C
torek, 27.02.2018
-10°C | -6°C
Opozorila
Petek, 23.2.2018 ob 6h
Najmočnejši sunki burje na Primorskem bodo ponekod presegali hitrost 100 km na uro.
-1°C
0°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Društva

17. REDNI LETNI OBČNI ZBOR KONJEREJSKEGA ......


DRUŠTVA

| |
24.01.2016      23:35
A A

17. REDNI LETNI OBČNI ZBOR KONJEREJSKEGA DRUŠTVA SUHA KRAJINADeli:

23.1.2016 ob 19. uri so se člani KD Suha krajina zbrali na rednem letnem občnem zboru v gostišču Bobenček na Dvoru pri Žužemberku.
Podana so bila poročila predsednika, blagajnika ter gospodarja koče, o delu društva, finančnem stanju ter stanju na parceli in konjerejski koči.Sledil je pozdrav gostov... gospod župan Franc Škufca v družbi s podžupanom g.Jožetom Šteingel, predsednik KD Semič, predsednik KD Gombišče in kmetija Vidmar, predsednik KD Radohova vas. Vse je v objektiv ujelo oko g.Slavka Mirtiča urednika Suhokranjskih poti. Sprejet je bil tudi nov član društva,  Primož Hrovat.
Ker pa je potekel štiriletni mandat dosedanjega vodstva, so bile na tem občnem zboru tudi volitve, na katerih je bilo izvoljeno novo-staro vodstvo z nekaj spremembami. Dosedanji predsednik Boštjan Bradač je ostal na funkciji predsednika, le da mu bo v pomoč in oporo podpredsednik Alojz Kuhelj, ki ga bo nadomeščal v času odsotnosti z vsemi pooblastili. Tajnik društva bo po novem Simon Miklič, v pomoč pa mu bo dosedanja tajnica Mateja Papež, blagajnik ostaja Bojana Bradač, gospodar koče ostaja Marjan Zupančič, njegov pomočnik bo Miha Štravs
Po končanem občnem zboru in volitvah je sledila večerja in prijetno druženje članov in gostov ob postrežbi gostišča Bobenček.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KONJEREJSKO DRUŠTVO SUHA KRAJINA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


KONJEREJSKO DRUŠTVO SUHA KRAJINA
KONJEREJSKO DRUŠTVO SUHA KRAJINA
GRAJSKI TRG 0026
Tel:(03) 860 38 60
Suhokranjske poti
Številka: 67
Izšla: 04.10.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Februar 23 24 25 26 27 28 1 2 3 4
23.02.2018 | Družabni dogodki
VERA VARDJAN O ČUDEŽNEM PREŽIVETJU STRELE

Bodite prvi pri oddaji mnenja.