Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.10.2017

jasno
Ponoči bo predvsem ob morju zmerno do pretežno oblačno, ponekod lahko občasno tudi megleno. Drugod bo precej jasno. Zjutraj bo po nekaterih kotlinah megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, na Primorskem od 8 do 11 stopinj.
6°C | 23°C
petek, 20.10.2017
8°C | 22°C
sobota, 21.10.2017
8°C | 21°C
nedelja, 22.10.2017
9°C | 19°C
Opozorila
Sreda, 18.10.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
23°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Dogodki

90. letnica Ivane Kaplan iz Mačkovca


DOGODKI

| |
16.11.2015      21:12
A A

90. letnica Ivane Kaplan iz MačkovcaDeli:


Na njenem domu v Mačkovcu 21 so jo  na njen visoki življenjski jubilej obiskale članice KO RK Dvor, Zvonka Bradač iz društva DU Dvor, ki vestno dela v projektu »Starejši za starejše« in žužemberški župan Franc Škufca. Ivana Kaplan  se je rodila 16.  novembra  1926. Ivana ni bila nikoli zaposlena, po prezgodnji smrti moža Alojza je delala  doma na kmetiji vsa ženska in tudi moška dela.   V zakonu z možem Alojzem sta  imela dva otroka, sina Slavka in hči Martino. Delo in skrb za njeno družino je bilo njeno življenjsko vodilo. Ves čas živi s sinovo družino, ki za mamo  v  jeseni življenja lepo skrbi. Vsa leta je bila zelo aktivna, žal  sta  padec in zlom pred tremi meseci priklenila na bolniško posteljo. Ob odhodu so ji vsi skupaj še zaželeli predvsem veliko zdravja in dobre volje. Urednik

 

   
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Žužemberk!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!