Logo MojaObčina.si

Žužemberk

JUTRI
32°C
18°C
TOR.
30°C
19°C

Spodbujanje podjetniške inovativnosti na območju Dolenjske in Bele krajine v letu 2021

Predmet vloge za sofinanciranje je lahko izdelek, storitev ali razrešitev proizvodnega, tehnološkega, trženjskega, organizacijskega, poslovnega, okoljskega ali drugega podjetniškega izziva (problema) na inovativen način.

Javni poziv je namenjen mikro in malim podjetjem, ki se kot pravna ali fizična oseba ukvarjajo z gospodarsko dejavnostjo, z najmanj 1 zaposlenim za nedoločen čas, ter fizičnim osebam, ki imajo registrirano dopolnilno dejavnost na kmetiji, s sedežem dejavnosti ali poslovne enote v eni izmed občin, ki sofinancirajo program.

Več: https://www.rc-nm.si/povabilo-spodbujanje-podjetniske-inovativnosti-na-obmocju-dolenjske-bele-krajine-v-letu-2021/

povzeto po viru: spletna stran občine Žužemberk, 15.6.2021

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi