Logo MojaObčina.si
JUTRI
17°C
16°C
NED.
19°C
10°C
Oceni objavo

ZBOR ČLANOV OBMOČNEGA ZDRUŽENJA SLOVENSKIH ČASTNIKOV DRAVINJSKE DOLINE

V petek, dne 10. marca so se v kulturnem domu na Stranicah na zboru članstva zbrali člani Območnega združenja Slovenskih častnikov dravinjske doline. Zbralo se je 30 članov, ki so se seznanili z realizacijo programa dela v preteklem obdobju, sprejeli program za naslednji dve leti in izvolili vodstvo za naslednje obdobje.Ugotovili so, da je združenje v preteklem obdobju uspešno delovalo, saj je kljub težavam zaradi epidemije covid uresničilo vse naloge, zato so tudi za naslednje obdobje izvolili dosedanje vodstvo, tako, da predsednik združenja ostaja Vojko Korošec, in sekretar Ivan Vrenko, novi pa je podpredsednik združenja. Na to dolžnost je bil izvoljen Emil Puklavec. Za naslednji dve leti so si zastavili ambiciozen plan, ki poleg dosedanjih aktivnosti večji poudarek daje vojaško strokovni dejavnosti, ki je osrednje področje delovanja te stanovske in strokovne organizacije, okrepili bodo delo z mladimi ter športno rekreativno in družabno dejavnost s katero želijo še bolj povezati članstvo. Na zboru je bilo podeljeno tudi večje število pisnih priznanj in spominskih medalj, ki so bile izdane ob 30-letnici osamosvojitve Slovenije.

Za uspešno izvedbo zbora se zahvaljujejo KS Stranice.

Oglejte si tudi