Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.10.2017

pretežno jasno
Popoldne bo v zahodni Sloveniji delno jasno. Drugod bo pretežno oblačno, ponekod v severovzhodni Sloveniji bo občasno še rahlo deževalo. Predvsem v Prekmurju in deloma na Štajerskem in Koroškem ter na Gorenjskem vzdolž Karavank in Kamniških Alp bo pihal okrepljen severni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 9 do 13, na Primorskem do okoli 17 stopinj C.
2°C | 16°C
sreda, 25.10.2017
2°C | 17°C
četrtek, 26.10.2017
4°C | 22°C
petek, 27.10.2017
7°C | 20°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.10.2017 ob 14h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
16°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Ste že poskusili malinov liker?


TURIZEM, POSLOVNE

| |
14.09.2015      12:21
A A

Ste že poskusili malinov liker?


V sklopu Dežele Celjske se je letos na MOS-u v Celju predstavila s svojimi izdelki tudi Žganjekuha iz Zreč.


Deli:

Mateja in David Vahter sta povedala, da se z žganjekuho tržno naravnano ukvarjata že dve leti, dejansko pa se je vse skupaj začelo leta 2008, ko sta izdelala svoj prvi jagermaister. Z veseljem se udeležujeta različnih sejmov in predstavitev kjer lahko predstavita svoje izdelke. Izdelujeta naravno in domačo žganjekuho brez ekstratov. In kaj ponujata? Domači zeliščni liker, liker iz vrtnic, vanilijev liker, domači brinjevec, borovničevec ter domačo viljamovko. Nov na seznamu pa je tudi malinov liker. Tokratni obiskovalci so si z zanimanjem pogledali ter degustirali izdelke Žganjekuhe Vahter. Več o proizvodih si lahko pogledate na spletni strani www.zganjekuhavahter.si
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Zreče!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!