Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 27.06.2017

pretežno oblačno
Zvečer bodo še krajevne nevihte, ponoči se bo vreme povsod umirilo in do jutra se bo zjasnilo. Po nekaterih nižinah bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 11 do 17, ob morju 19 stopinj C.
14°C | 30°C
sreda, 28.06.2017
16°C | 29°C
četrtek, 29.06.2017
17°C | 24°C
petek, 30.06.2017
14°C | 24°C
Opozorila
Nedelja, 25.6.2017 ob 18h
Zvečer bodo predvsem v jugovzhodni Sloveniji še možne krajevno močnejše nevihte z nalivi in sunki vetra.
14°C
30°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Ste že poskusili malinov liker?


TURIZEM, POSLOVNE

| |
14.09.2015      12:21
A A

Ste že poskusili malinov liker?


V sklopu Dežele Celjske se je letos na MOS-u v Celju predstavila s svojimi izdelki tudi Žganjekuha iz Zreč.


Deli:

Mateja in David Vahter sta povedala, da se z žganjekuho tržno naravnano ukvarjata že dve leti, dejansko pa se je vse skupaj začelo leta 2008, ko sta izdelala svoj prvi jagermaister. Z veseljem se udeležujeta različnih sejmov in predstavitev kjer lahko predstavita svoje izdelke. Izdelujeta naravno in domačo žganjekuho brez ekstratov. In kaj ponujata? Domači zeliščni liker, liker iz vrtnic, vanilijev liker, domači brinjevec, borovničevec ter domačo viljamovko. Nov na seznamu pa je tudi malinov liker. Tokratni obiskovalci so si z zanimanjem pogledali ter degustirali izdelke Žganjekuhe Vahter. Več o proizvodih si lahko pogledate na spletni strani www.zganjekuhavahter.si
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Zreče!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.