Logo MojaObčina.si

Zreče

JUTRI
7°C
-1°C
PON.
5°C
-4°C
5117

Sprememba cen komunalnih storitev

Na osnovi uredbe MEDO smo zavezani k izdelavi letnega elaborata za vsako posamezno javno gospodarsko službo. Za leto 2019 je zunanja strokovna služba Inštitut za javne službe, Ljubljana pripravila ustrezen elaborat za posamezno gospodarsko javno službo, ki jo upravlja RO: odvajanje in čiščenje komunalne in padavinske odpadne vode in vodooskrbe. Dne 19.06.2019 je Občinski svet Občine Zreče na podlagi Elaborata o oblikovanju cen sprejel sklep o potrditvi cen za čiščenje in odvajanje komunalne in padavinske odpadne vode in vodooskrbe v Občini Zreče. Navedeni sklep je objavljen v Uradnem glasilu slovenskih občin št. 30/19. Novi cenik  je objavljen na spletni strani občine; https://www.zrece.si/objava/57215.

Občinski svet je potrdil 50% subvencijo za fizične osebe na omrežnino čiščenja komunalnih odpadnih vod. S 1. 7. 2019, se bodo storitve odvajanja in čiščenja komunalnih in padavinskih odpadnih voda ter vodooskrbe pričele zaračunavati v skladu s cenami izračunanimi v prej navedenem elaboratu.  Pri celotnem strošku tako vplivajo na ceno storitev premer vodomera (DN) in mesečna količina porabljene vode ter površina streh v kolikor je s teh speljano odvajanje v meteorno kanalizacijo.

Režijski obrat Občine Zreče

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi